Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 év korkülönbség nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 év korkülönbség nagyon sok? LÉGYSZI ÍRJATOK MINÉL TÖBBEN!

Figyelt kérdés

Én 17 /L , Ő 34 /F.


A pasi kb 5 évet tagadhatna le. Így is nagyon ciki? Az életfelfogása is fiatalos. Nem tervezek vele évtizedekre, csak amíg mindkettőnknek jó. Működhet?


2010. dec. 7. 20:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
lehet valamedig tartana ez a kapcsolat de gondolj bele ö 34 lassan eljön az idő h családot akar majd és komoly pár kapcsolatot te pedig 17 vagy ami nem azt jelenti h nem lehet meg probálni csak a későbiekben ne h meg határozza majd a többi kapcsolatotad
2010. dec. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Hát szerintem sok. Nekem már volt ilyenből bajom, bár nálam ő csak 15 évvel volt fiatalabb...

F/20

2010. dec. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
APAKOMPLEXUS !
2010. dec. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"Hát szerintem sok. Nekem már volt ilyenből bajom, bár nálam ő csak 15 évvel volt fiatalabb...

F/20"


Tudsz élni apám :DDD És, jó volt a csaj? Vagy inkább, kislányka? :'DDDD Figyelted amit írtál? :D

2010. dec. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A többi választ el se olvasd, mert bunkok és irigykednek csak, viszont Sir Butcher válaszát fogadd meg!!!!!!!Nagyon szépen igazat írt!

Nem számít mennyi idősek vagytok, az számít hogy boldogok legyetek.

Köztem és a párom között 16 év van, és szintén 3 éve boldogan élünk együtt és egy tündér kisfiú szülei vagyunk.

Nagyon jól megértjük egymást és ez a lényeg, ne azzal törődj hogy mások mit mondanak.

Bár én ahogy megláttam tudtam hogy vele akarom leélni az életem, és ő szintén így érzett szerelem első látásra.

Ne gondolj rögtön így a kapcsolatra hogy nem tervezel hosszú távra, azt te most még nem tudhatod.

Ja és nem NEM ciki, erre ne is gondolj.Ha erre gondolsz nem fog működni, mert akkor majd nem mersz vele elmenni sehova nehogy ciki legyen.

Engem konkrétan irigyeltek a barátaim hogy van egy érett párom, nem egy kis tizenéves csak a buli, drog pia sex komolytalan kis görcs.


Szóval sok boldogságot nektek!!

2010. dec. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
nem is ezt érzem cikinek..hanem én külsőre a cicababa típus vagyok..viszont semmi sem mű rajtam , nem az ostoba plázacica külsőre kell gondolni..hosszú fekete hajam van, világosbarna bőröm , kék szemem és sminkelek is..és attól tartok, hogy aztfogják gondolni rólam az emberek hogy: na a fószernak itt a kis fiatal pina, biztos eltartja ..vagy valami ilyesmi..tegyük hozzá a férfinek szép autója van , HITELRE ! tehát egyáltalán nem jómódú, de ha épp az autójából száll ki, a többség ezt gondolhatja róla..szóval ettől félek.
2010. dec. 7. 22:14
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem számít mit gondolnak mások!

Az én párom valóban tehetős volt amikor megismertem és voltak olyanok akik azt gondolták csak a pénz miatt vagyok vele.Na most nem megy jól sajnos, van hogy a kenyérre is éppen telik, és nagyot néznek hogy ugyan olyan boldog vagyok a párommal pénz nélkül is.

Mondom aki rosszat mond vagy gondol az csak irigy.

2010. dec. 8. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a 17 év az mér sok,legalábbis a számomra...de ha jól érzed magad vele akkor ne legyen kérdéses. Más véleményével nem szabad foglalkozni. =)
2010. dec. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!