Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 év korkülönbség nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 év korkülönbség nagyon sok? LÉGYSZI ÍRJATOK MINÉL TÖBBEN!

Figyelt kérdés

Én 17 /L , Ő 34 /F.


A pasi kb 5 évet tagadhatna le. Így is nagyon ciki? Az életfelfogása is fiatalos. Nem tervezek vele évtizedekre, csak amíg mindkettőnknek jó. Működhet?


2010. dec. 7. 20:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha hasonló az érdeklődési körötök, van közös hobbitok, akkor hajrá.
2010. dec. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
szerintem nem tudod így előre eldönteni,hogy tervezel-e vele vagy sem,mert ez a kapcsolat alatt alakul ki!De ha úgy alakul, hogy gyerek+esküvő+minden, akkor sok!
2010. dec. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
én 20 éves vok, pasim 37, és 5 hónapja járunk. :)...szal működhet. :D...persze ez egyénfüggő, nem lehet általánosítani.
2010. dec. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy éretlen 34 éves férfi és egy átlagos 17 éves lány sok mindent tud csinálni az ágyban, de annyit tudok már 24 évesen is, hogy egy 17 éves lánnyal nem kezdenék, mivel:

-sokkal gyerekesebbek nálam,

-céljuk nincs az élettel, azt se tudják mit akarnak, több év még mire felnőnek

-nagyon naivak.

-anyuka félti még őket.

10 év múlva meg főleg ezt fogom gondolni. Szexre jó, de másra nem. Ő is így gondolja szerintem. Mondhat akármit, így gondolja.

Ennek ismeretében hozd meg a döntésed.

2010. dec. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Van közös hobbink igen , hát az érdeklődési kör az egy kicsit eltér..:Dde majd lesz valahogy:)
2010. dec. 7. 20:47
 6/18 A kérdező kommentje:
Én elhiszem , hogy sok velem egykorú lány gyerekes és félti őket anyuci meg mindenre engedély kell stb..magamról én máshogy vélekedem..teljesen jól eltudunk beszélgetni, és szerintem nem hajtana értem már 2 hónapja ha csak szexet akar..azt talál másnál is. de azért köszi a választ.
2010. dec. 7. 20:48
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Na most figyelj, felteszem a varázskérdést: Szeretsz vele lenni? Ha erre igennel válaszolsz, akkor fölöslegesen koptattad a billentyűzetet, mert ha mi most azt írjuk, hogy húúú, nagyon sok, akkor szakítasz? (Remélem nem tennéd, különben sajnállak :) )


Ha nem érzed jól magad vele, akkor szakíts, de ehhez sem érteném, mihez kell névtelen emberek megerősítése :)


Na, nem kínozlak, elárulom a jó kapcsolat titkos receptjét: Az a lényeg, hogy Te, és a párod is boldogok legyetek együtt. Ezenkívül nincs semmilyen, de semmilyen olyan tényező, ami számít. Ha te jól, de tényleg, a szíved legmélyén is boldog vagy egy 17 évvel idősebb férfival, akkor legyél vele, ne foglalkozz vele, ki mit mond. Ha nem vagy vele boldog, akkor mindegy, hogy ezredmásodpercre pontosan egyidős veled, szakíts. Nem az számít, ki hány éves. Az én barátnőm és köztem több év van, mint ahány éves vagy te. Maholnap három éve együtt élünk. Boldogan. Nem az számít. Én a koromhoz képest idősebb vagyok, ő fiatalosabb. A lényeg, hogy megértjük egymást :)


Tedd ezt te is. Ne bugyuta kérdéseket tegyél fel, hanem ülj le egy csendes sarokban, kezd fel magadban felvázolni: mi vele jó? Mi vele rossz? A rosszat el tudod viselni ameddig csak együtt vagytok? Ha igen, akkor legyetek boldogok :)

2010. dec. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

de a férfi hajt a szexért még 2 hónapnál tovább is, de sokáig tuti nem lesztek együtt csak amíg kell neki a puncid, és ez így normális.

De csak hidd azt, hogy érettebb vagy a korodnál, ez a célunk, hogy elhiggyék a fiatal lányok és be is veszik. (később sok minden mást is bevesznek mind :D )

2010. dec. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én 34-éves vagyok és ha tudnám hogy egy ilyen fiatal lánynál lenne esélyem akkor igen hajtanék rá.

A szexért is mert fiatal bőr vagy még !!!

2010. dec. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Dugásra biztos jó vagy, a többit nem tudom. Saját tapasztalat, hogy 23 évesen már túl fiatal volt egy 17 éves csaj hozzám, pedig tényleg normális felfogása, világnézete volt. Most meg már egyenesen elképzelni sem tudom. Pedig csak 26 vagyok.
2010. dec. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!