Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti, pasik ha flörtöltök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, pasik ha flörtöltök hosszú ideje egy lánnyal, akkor akartok is tőle valamit? ( Mondjuk kalandot vagy kapcsolatot, ez most lényegtelen)

Figyelt kérdés
Vagy csak azért flörtöltök, mert mondjuk nő tőle az egótok,vagy unalom ellen,vagy fogadásból,mittudomén,közben meg semmit nem akartok a csajtól?Létezik ilyen?Fiúk válaszát várom! Köszi! :)
2009. jan. 19. 13:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, én olyankor szeretkezni szeretnék a lánnyal :)
2009. jan. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sajnos van sok lány,aki bedől az ilyen fiúknak,férfiaknak,akik flörtölgetnek. Teszi némelyik az arcát a lány előtt és hidd el kevés az a pasi,aki ne akarna valami és csak azért beszélget veled,mert jó fejnek tart.


Volt egy barátom,aki szimpla fogadásból,(ami nem nagy tét,két forint volt) lefeküdt egy lánnyal és a lány meg azt hitte ,hogy tetszik is a srácnak,de tévedett. Csúnyán fogalmazva megfektette a lányt a srác és ennyi. A fogadást megnyerte és ezzel nagy fiúnak érezte magát.

2009. jan. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
minden fiu egy ..... !!! (ezt egy srác írta )
2009. jan. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez lehet unatkozásból is és lehet hogy komolyan gondolja. Ha hosszú ideje flörtöl veled, akkor gondolom megismerted annyira a személyiségét, hogy rájössz...ha pl ilyen "menő" pasi akkor több esély van rá...
2009. jan. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Előző kommentelő vagyok: ...ekkor több esély van rá hogy unatkozik vagy fogadásból csinálja.
2009. jan. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
csak azért kérdem,mert vagy 6 hónapja szemez velem egy srác,de nem lép semmit...úgy értem,a beszélgetésen kivül nem hiv randira...:(((
2009. jan. 19. 21:51
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor vagy félénk vagy gátlásos, esetleg (saját tapasztalatomból kiindulva) várja a jelt hogy bejön neked, addig nem mer lépni nehogy koppanjon...
2009. jan. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Régen,nagyon régen folyton néztem egy lány az általános iskolában. Nagyon szép volt az arca és megfogott a mosolya. Teltek a hetek,hónapok aztán egyszer csak kaptam egy levelet a lánytól (a barátnőjével adatta át),hogy tetszem neki és szeretne jobban megismerni. A levél végére ezt ítra:

A lány,akit te mindig nézel.

Komoly kapcsolat nem lett belőle,de máig tartjuk a kapcsolatot és jóban vagyunk egymással.

2009. jan. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ha egy pasi flortol a lannyal MINDIG akar tole valamit, altalaban szexet. Lehet hogy gatlasos a pasi annyira hogy 6 honapig nem mer lepni csak emeszti magat. Ha ilyen sokaig tart akkor valoszinuleg nem csak szexrol almodik hanem esetleges parkapcsolatrol is, csak epp nem mer lepni mert egyertelmu jelet var (en is ilyen vagyok altalaban, varom a 100% tuti jelzest). A legtobb fiu eleg felenk a latszat ellenere, ha komolyabb dologrol van szo. Aki meg buliban flortol ugy hogy alig ismer hat azt biztosra veheted hogy le akar fektetni. :)
2009. jan. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem szórakozóhelyről van szó...:) Munkahely..Én meg egy ügyfél vagyok...Már küldtem felé egy csomó konkrét jelet,odamentem hozzá dumálni,meg ő is kétételmű mondatokat mondott,meg állandóan szemezett velem,szóval pezsgett a levegő...és semmi...nem hiv randira. Közben kikerült h van valakije,de én még ez után is kinyilvánitottam h tetszik.Ő viszont teljesen bezárkózott,azóta úgy csinál mintha ott sem lennék...:( Nem tudom hol rontottam el...Pedig még csk be se szóltam neki mikor kiderült h van vkije,pedig megérdemelte volna,ezek után,szóval nem értem...miért viselkedik igy?
2009. jan. 24. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!