Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Mit tegyek?????Február óta nincs csajom. szombaton leszek 18.A lényeg viszont az, hogy nagyon szeretnék valami barátnőt, de az a bajom hogy csomó csajra rámozdulok akik aztán veszik is a lapot, de egyikkel se jöttem össze és tudom hogyha egyikkel összejövök, akkor viszont a többi be fog sértődni, főleg hogy most van egy akii még oda is van értem, de ő és én köztem 4 év különbség van.A másik meg az hogy van egy lány aki nagyon tetszik nekem, bár ő meg idősebb, de már volt szó találkozásról, de sajnos most hétvégén nem fog összejönni és nemtudom hogy arra meg megéri-e várni hogy sikerüljön a találkozás, mert ha sokat várok akkor a többi csaj is rám fog unni.


Nem szeretnék két szék közül a padlóra kerülni!!!


2010. dec. 7. 16:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Első!!!!!!!!!!!!!!4444
2010. dec. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!