Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem tetszem neki miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem tetszem neki miért nem lép?

Figyelt kérdés
Járok edzésre,és 1fiu nekem nagyon bejön,úgy vettem észre h én is neki.Nem egy csoportban vagyunk mert ő profi versenyző.Még sosem beszélgettünk de egyfolytában néz.Miért nem jön oda hozzám?Talán nincs rá lehetősége, vagy csak bejövök neki és nem akar semmi komolyabbat? Szerintetek? ÉN 17/L Ő 19/F
2010. dec. 7. 16:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Az a bajom veled, hogy mindenhova írod a hülyeségeidet, és a kérdés írói ezt komolyan is veszik. Normális válaszként tünteted fel, erre a tájékozatlan kérdező ebből kezdene okulni, így cseszed el mások döntéseit, ami az önbizalmukra mehet. Leglalább ne tégy úgy, mintha tudnád miket írsz és hogy működnek a dolgok, ahogy te képzeled. És tudom(!), hogy még rajtam kívül többen egyetértenek velem.
2010. dec. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

hoppá, törölték aválaszom, csak nem szóltál?

Fáj az igazság? Mert ez csak is az volt amit írtam mr. Karpatalja :P


Legalább ne tégy úgy, mintha tudnád miket írsz és értenéd hogy működnek a dolgok. Mert a helytálló válaszokat váró bizonytalan kérdező ebből akar okulni, és így fogja elcseszni miattad a döntéseit. Közérdekű közvélemény.

2010. dec. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

(az előbb még eltűnt :O)

akkor bocsi, nem szóltam

2010. dec. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nos figyelj szerintem en ezzel rosszat nem irtam. Kerdezett adtam egy valaszt ami igen szerintem mukodhet, ha akarja elfogadja ha akarja nem.

Neharagudj, hogy nem azert regisztraltam fel az oldalra, hogy azt irjam, hogy terhes vagy illetve szurnam a fos.odat meg hasonlok.

Varom meg az eszreveteleidet.

18 f/karpatalja

2010. dec. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok, intelligencia is megvan, ki beszélt itt ilyen beszólásokról? Felőlem akár vallásból is regisztrálhattál, a lényeg, hogy gyökérségeket írsz, és látszik, hogy éretlen vagy hozzá. nem vágod?
2010. dec. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Tudod mit bas.zd meg.

Nem neked szantam a valaszomat!

Mar csak kivancsisagbol, hany eves vagy?

18 f/karpatalja

2010. dec. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!