Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom van, hogy 1,5! hónapig nem találkozik velem! Szakítsak?

Figyelt kérdés

Írom a pontos helyzetet. 23 éves lány vagyok, ő 26 éves. 5 hónapja együtt járunk. Egy óra a távolság a két város közt busszal, én ebben a városban csak tanulok, de itt vagyok az időm 90%-ában.


Ő ráadásul szeptembertől már a lakóhelye, és az én egyetemi városom közt dolgozik. Azaz a munkahelye tőlem 30 perc busszal.


Eddig is átlagban havi egy alkalommal találkoztunk, ritkán két hetente. Most viszont már 5 hete nem láttam. Egyik hétvégén felhívott, hogy szombaton dolgozik, fáradt, vasárnap ezért nem jön el hozzám (akkor nem látott már 3 hete). A mostani hétévégn már fel sem hívott, csak nem jött. Rákérdeztem, mi van. Szombaton is dolgozott, fáradt, ezért nem jött újra vasárnap. Rákérdeztem a következő hétvégére is. Hogy fontos lenne, hogy lássam, és tudjak vele őszintén beszélni a kettőnk dolgáról. Az volt a "válasz", hogy menjek csak haza, miatta nem kell visszajönnöm, (ide, ahol tanulok), és hogy egész hónapban dolgozni fog szombaton is.


Mit szóltok? Tudja, hogy ez a bajom, hogy irtó keveset találkozunk. Azt is tudja, hogy személyesen akarom vele megbeszélni. És mikor találkozót kérek, csak elkeni a dolgokat, hogy "menjek csak haza, neki úgy is dolgozni kell."


Azt is írta, hogy de január-márciusban az én városomba lesz beosztva a munkahelyén, akkor majd hetente sűrűbben tudunk találkozni.


2010. dec. 7. 10:17
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

:S.

Azt sem értettem, hogy kerülheti ennyire a világos beszédet. Ímélben is, telefonon is nem egyszer nagsúlyoztam, hogy helyre kellene tennünk a kettőnk közötti dolgokat. Erre mikor választ ír, hogy mikor találkozzunk, úgy tesz, mint aki az egészre nem is emlékszik: "őmiatta menjek csak nyugodtan haza, és haladjak a tanulással."


...ha ő kérne tőlem beszélgetést, nem dugnám a homokba a fejemet. És nekem az sem volna mindegy, hogy 2 hetente, vagy 1,5 havonta találkozunk.

2010. dec. 7. 10:50
 12/20 A kérdező kommentje:

Ám ez így szerintem sem kapcsolat.

Csak azt nem értem, akkor eleve miért ment bele, mert már az elejétől 1 óra volt köztünk. Akkor el sem kellett volna kezdeni. Bár ő az érzéseiről soha nem mondott semmit. Lehet, hogy neki így teljesen jó volt, hogy időnként elszórakozik velem.

2010. dec. 7. 10:51
 13/20 A kérdező kommentje:
Megértem, ha fáradt, és nincs kedve utazni egy órát. De meg lehetne beszélni, hogy ha ő szombaton is dolgozott, akkor én utazzak hozzá vasárnap néhány órára. Az ilyen irányú világos kommunikációra sem hajlott eddig.
2010. dec. 7. 10:53
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy újabb mocskos ember a sok közül. Kitudja mit csinált hátad mögött bár nem akarom az ördögöt a falra festeni, de egy átlagos férfi nem bírná ki azt az együttlét öröm hiányát sok hétig....

Lehet találgatni mi az igazi ok, de ez esetben is csak a fiú tudná megválaszolni ő meg nem fogja megtenni ismét több oka leget, hogy miért. Megakar kímélni valamitől vagy önző módon magára gondol, kitudja... ilyenkor szenvednek e ők vagy sem!

2010. dec. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Olyan mintha csak szexre kellenél neki. AMikor épp a Te városodban van akkor jó ha kéznél vagy
2010. dec. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
95%

Akkor én elmondom mit csinál a hátad mögött: ha éppen NEKI úgy JÓ, akkor szentel rád több hetente pár órát, de alapvetően nem ő kezdeményezi, ez világos. Milyen kapcsolat az, ahol te udvarolsz meg tepersz a férfinak, hogy ugyan érjen már rád? Na neee! Szerintem ahol dolgozik, ott is megvan a csaja, akivel össze tud járni, mivel te távol vagy. Viszont néha téged is leakaszt a szögről, ha épp olyanja van. Ugye tudod, hogy te csak egy szexpartner vagy neki? Ha egy férfi szeret és te vagy neki az egyetlen, nincs az a munkahely, munkabeosztás, ami mellett ne tudná elintézni, hogy minél sűrűbben veled lehessen. Úgyhogy páros lábbal rúgd ki a pasit és ne hagyd magad tovább alázni.

24 N

2010. dec. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. Még le sem feküdtünk egymással!

Én még szűz vagyok, őelőtte nulla szexuális tapasztalatom volt szinte. Így én nem akartam kapkodni. Eddig semmi nem volt, "csak" petting. Ám ebben az 5 hónapban, mióta hivatalosan "járunk" (?-én már ezt sem hiszem) 6 alkalomnál többször nem is találkoztunk.


De azzal tisztában van, hogy én szeretném gyakrabban látni, és szeretnék szexuális kapcsolatot is vele. Viszont én így a legelső, 2-3 alkalommal nem akartam/mertem a szexbe beleugrani, nekem még a petting is új, és szokatlan dolog. De ezt nem is erőltette eddig.

2010. dec. 7. 13:51
 18/20 anonim válasza:
Még az is lehet, hogy van valakije, vagy csak msáfelé kacsintgat. Ha az ember igazán szeret valakit akkor, nincs az a fáradság, munka, ami meggátolná abban, hogy találkozzon a párjával...
2010. dec. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Ez is lehet. De nem értem, ha van valakije, aki esetleg közelebb van, és vele jobb neki, mert gyakran láthatja és szexelhet is vele, akkor nekem miért nem mondja meg, hogy vége.

Az ő szempontjából sincs értelme olyan emberrel időt tölteni, aki semmit nem jelent neki, és még szex sem volt közöttük (fentebb írták, hogy talán csak a szex miatt jár hozzám, de ez nem így van), még ha ez 5-6 hetente is van. Az ő ideje is feleslegesen megy vele.


Bár lehet, hogy amíg nincs más, ez is jó alapon jár néha hozzám, és közben próbál megismerkedni másokkal, és valóban "félre kacsingat".

2010. dec. 8. 14:48
 20/20 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező. Ugyan évek teltel el, de remélem még aktív vagy. :)

Azóta mi van Veled/Veletek?

2016. okt. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!