Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom van, hogy 1,5! hónapig nem találkozik velem! Szakítsak?

Figyelt kérdés

Írom a pontos helyzetet. 23 éves lány vagyok, ő 26 éves. 5 hónapja együtt járunk. Egy óra a távolság a két város közt busszal, én ebben a városban csak tanulok, de itt vagyok az időm 90%-ában.


Ő ráadásul szeptembertől már a lakóhelye, és az én egyetemi városom közt dolgozik. Azaz a munkahelye tőlem 30 perc busszal.


Eddig is átlagban havi egy alkalommal találkoztunk, ritkán két hetente. Most viszont már 5 hete nem láttam. Egyik hétvégén felhívott, hogy szombaton dolgozik, fáradt, vasárnap ezért nem jön el hozzám (akkor nem látott már 3 hete). A mostani hétévégn már fel sem hívott, csak nem jött. Rákérdeztem, mi van. Szombaton is dolgozott, fáradt, ezért nem jött újra vasárnap. Rákérdeztem a következő hétvégére is. Hogy fontos lenne, hogy lássam, és tudjak vele őszintén beszélni a kettőnk dolgáról. Az volt a "válasz", hogy menjek csak haza, miatta nem kell visszajönnöm, (ide, ahol tanulok), és hogy egész hónapban dolgozni fog szombaton is.


Mit szóltok? Tudja, hogy ez a bajom, hogy irtó keveset találkozunk. Azt is tudja, hogy személyesen akarom vele megbeszélni. És mikor találkozót kérek, csak elkeni a dolgokat, hogy "menjek csak haza, neki úgy is dolgozni kell."


Azt is írta, hogy de január-márciusban az én városomba lesz beosztva a munkahelyén, akkor majd hetente sűrűbben tudunk találkozni.


2010. dec. 7. 10:17
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Csak enegem ez már nem hat meg. Ha utána visszahelyezik, akkor megint nem fogunk találkozni 1,5-2 hónapig, mert szombaton is dolgozik, és fáradt? Vicc az egész...


Engem sem hív el magához soha akkor, ha szombaton is dolgozott, mert fáradt. Pedig szívesen elmennék hozzá vasárnap 2-3 órára is akár.


És azt érzékeltem, hogy nem hajlik rá, hogy világosan megbeszéljük a bajainkat. Most is egyértelműen tudattam vele, hogy találkozni akarok vele, hogy megbeszéljük őszintén a kettőnk helyzetét. Mondjon egy időpontot. Az volt a "válasz", hogy miatta menjek csak nyugodtan haza, és hogy fogalma sincs még, hogy alakul az ideje.


Teszi ezt egy 26 éves, tanult, felnőtt ember.

2010. dec. 7. 10:21
 2/20 A kérdező kommentje:

Beszélni sem beszél gyakrabban velem. Van, hogy 4-5 napig egy szót sem, mert "fáradt". Ha közben én írok neki, a legtöbbször nem reagál rá a 3-4 napon belül.


Ugye jól érzem, hogy egy ilyen szakítást még csak sajnálni sem szabad?

2010. dec. 7. 10:22
 3/20 Benga ***** válasza:

Ha szereted, megpróbálhatod, hogy hátha mikor ott lesz beosztva akkor tényleg találkozni fogtok, és az is elképzelhető, hogy tényleg tropa ha szombaton is dolgozik.

De ez végső soron a te döntésed. De az is biztos, hogy tehetne többet így is.

2010. dec. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
És nem tud dönteni, nem ismeri az érzéseit, idegenektől kérdezi meg mit csináljon egy 23 éves, tanult, felnőtt nő :S
2010. dec. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%

Ha valaki szerelmes, akkor mindig a párjával szeretne lenni, és megtalálja a módját, hogyan oldja meg a találkákat. A munka nem kifogás. Gondolom neked is sokat kell igáznod az egyetemen, mégis tudnál a párodra időt szentelni. Azért sem akar veled találkozni, mert már tudja, hogy miről is szeretnél vele beszélgetni, és egy félős kis..., ezért nem is mer a szemed elé állni. meg akarja tartani magának azt a kevés szexet, addig amíg lehet.

én így gondolom.

2010. dec. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Köszi Benga. Ez is egy lehetőség, igaz.


De januárig még 3 hét van. Így is 5 hete nem láttam. Akkor, az azzal lesz egyenlő, hogy 2 teljes hónapig nem is látom, mire eljön a január. És már érzem magamon, hogy bár szeretem, de az érzéseim halványulnak. Mert annyira nem foglalkozik kettőnkkel, hogy nincs, ami táplálja őket.


Az én városomban 3 hónapig lesz. Utána már nem. Erős az érzésem, hogy utána minden ugyanígy folytatódna. Azt sem értem, mért nem tudja egyértelműen megmondani, hogy nem férek bele az életébe. Mert ez a helyzet.

2010. dec. 7. 10:27
 7/20 A kérdező kommentje:

Abban is igazatok van, hogy vicces, hogy én is ennyire bizonytalan vagyok, hogy ide írok. De érdekel, más emberek, más tapasztalatokkal ezt hogyan látják.

És ha vele tudnék már holnap egyértelműen beszélni, akkor megtenném, de nem ez a helyzet:(.

2010. dec. 7. 10:29
 8/20 anonim ***** válasza:
Én megírnám neki vagy megmondanám ha tudnék vele beszélni, hogy akkor ennyi volt mert nekem ennyi együtt töltött idő nem elég nem látom a hajlandóságot, hogy törekedne a több találkozásra. Akármilyen nehéz, sztem hagyd ott, mert emiatt csak te szenvedsz. 5 hónap nem olyan sok, így azért könnyebben eltudod felejteni. 23L
2010. dec. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus viselkedés egy férfi részéről, aki nincs oda érted, de azért szakítani sem akar, mert hátha mégis úgy alakul később hogy jó leszel neki. Sok ilyen van, felesleges vele megbeszélni, mert nincs mit. Ha rákérdezel esetleg még neki áll feljebb hogy milyen értetlen vagy.


Azt tudod csinálni, hogy megmondod, neked ez így kevés. nem haragszol rá, de ő is számoljon azzal, hogy elkezdesz ismerkedni, és ha összejössz valakivel, akkor szakítasz vele. Ha erre lép valamit jó, ha nem akkor nem.


32/N

2010. dec. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
100%
Ez így nem is igazi kapcsolat.Olyan mintha a pasid nem is lenne rád kíváncsi.Ha szeretne, ak a távolság nem akadályozná meg.Keress vki olyat, aki hajlandó érted akár órákat is utazni, mert annyira szeret.
2010. dec. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!