Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pár hete összejöttem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hete összejöttem egy sráccal egy buliban, csók ilyenek. Miért nem keres?

Figyelt kérdés
Hajnalban azt mondtam neki mikor hazakísért, hogy ezt ne mondjuk el senkinek (az apja az egyetemen tanít, nem akartam pletykát ebből), de azóta nagyon odavagyok érte... Azóta véletlenül találkoztunk, beszélgettünk, kedves is volt, de nem keres azóta (megvan neki a számom). Lehet, hogy azért amit mondtam neki? Vagy hagyjam, mert valószínűleg nem érdeklem? Félénk srác amúgy.
2010. dec. 6. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én apám is egyetemen tanít... és?
2010. dec. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mert én meg ott tanulok
2010. dec. 6. 20:20
 3/7 anonim ***** válasza:

és akkor mi van ha az apja az egyetemen tanít? vesszek meg, ha értem


fordítva még csak-csak megérteném, ha te lennél a kan, ő meg a lány, és a lány apja tanítana az egyetemen és szívatná a kölköt, de egy lányt nem fog az egyetemi tanár apuka szívatni, mert az egyébként félénk fiával jár, inkább örül, hogy nem bu*i a kölök


ha hiszed ha nem, igen nagy %-ban vannak jelent a homárok kishazánkban :)))

2010. dec. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
vagy hívd fel és mondd neki, hogy ennyire azért nem kell titokban tartani, ha félénk, akkor csak örülni fog neki (neked)... hajrá ám!
2010. dec. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ehh... és? ne ez legyen már a bajod! Engem nagyon nem tudna érdekelni ha az egyik egyetemi tanárom fiával jönnék össze.

Amúgy szerintem azért nem keres, mert csak egy estére szólt a belépőd. De legalább nem lesz gondod az egyetemen.

2010. dec. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor vagy nem mer keresni vagy nem akar mert megrémisztetted vagy csak egy kaland voltál neki egy buliban és ennyih többnyire az utobbi.
2010. dec. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Eddig egy kapcsolatom volt 5 évig, ezért őszintén szólva nem ismerem a férfiakat, kimaradt a pasizás:)

ezért arra irányult igazából a kérdésem, hogy ha egy félénkebb pasi kap egy ilyen kvázi elutasítást (amit nem annak szántam de úgy jöhetett le), akkor elképzelhető-e hogy arra vár, hogy én lépjek? én negatívan állok ehhez, úgy hogy egy estére szólt neki a dolog, de hátha mások máshogy látják.

2010. dec. 6. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!