Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy srác aki eléggé bejön nekem, és szerintem én is neki. Sok lán barátja van, az egyiknek láttam a telefonját, és a srác van kinn háttérképként, és van egy csomó képe róla. A srác elég jóba van vele, és láthatja a csaj telóját, magyarul nem titkolja a csaj. Kérdeztem a srácot, és azt mondta hogy csak barátok és hülyének nézett, hogy azt hittem van köztük vmi mivel uncsitesok is( nem szokása hazudni). De most akkor mi van??? A srác telójában nekünk is van közősképünk meg minden, de nem értem, hogy akkor most hogy áll azzal a lánnyal?


2010. dec. 6. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha unokatesók,akkor valószínűleg a lány úgy érzi,hogy őt szereti legjobban a családban...

Te hány éves vagy??

Csak azért kérdem,mert ha egy uncsitesóra féltékeny vagy........

2010. dec. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
persze hogy lehet lehetnek egyszerre uncsi tesók és barátok is lehet hogy a rokonság mellet a legjobb barátok(mert pl. együtt nőttek fel stb9
2010. dec. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet cigók, és a csávó kúrogatja az uncsitesóját. Náluk szokás "ápolgatni" a családtagokat ^^
2010. dec. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
utolsóval egyet értek.
2010. dec. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!