Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg, ha?

Figyelt kérdés
Adva van egy srác aki amolyan szolgáljatok ki én meg majd élvezem típus, mindig azt próbálja éreztetni veled, hogy pont nem vagy elég jó, de közben azért bátorít, hogy ott ne hagyd. Néha meg tud őrjíteni. Viszont baromira megfogott, talán mert kihívás van benne. Ami azt illeti elég nagy. Azt mondja, hogy szereti a határozott lányokat, ezért nála nem jött be a távolságtartó küzdj meg értem módszerem, ami alapból be szokott, de azok a fiúk hamar elvesztik a varázsukat. Végre úgy érzem, hogy találtam egy srácot aki tudna kezelni. 2 éve ismerjük egymást, anno volt barátnője ezért nem is történt konkrétan semmi, bár a csajszi elég féltékeny volt rám, de akkor nem erőltettem, mert más barátját elvenni ugyebár nem szép dolog. Múlt hétvégén kavartunk egy buliban, ami elég nagy lendületet adott nekem, és az sem érdekelt hogy utánam mással is volt, ez egy ilyen buli volt. Szóval tudom, hogy bejövünk egymásnak, viszont kérdés, hogy hogyan szerezzem meg? Tudom, hogy ő nem nagyon fog lépni, mert ő ilyen. Eddig az összes barátnőjével úgy volt, hogy a csaj szedte fel. Igen, ez nekem is fura, de most nem ez a kérdés. :) Kell nekem. Ilyen hatással még senki nem volt rám, mint ő az elmúlt 2 évben. Nyomuljak? Ha igen mennyire, mi az ami még belefér? Mert túlzásba sem akarom vinni.( bár lehet, az hatásos lenne) :D határozottnak mindenesetre elég határozott lenne :D Szóval szerintetek mit kellene tennem? Bocsi a hosszú magyarázatért,csak azt szerettem volna ha értitek, hogy miről van szó. én 17/L, ő 19/F
2010. dec. 6. 17:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ne nyomulj!!Ha nagyon bejössz neki,úgyis alábbhagy a büszkeségével,és Ő fog kezdeményezni..

Persze mutasd neki hogy bejön neked..

Mosolyogj rá,Discoban esetleg menj oda,kavarj rá,de semmi több..

Maradj titokzatos...A z még egy ilyen pasinak is bejön:)

Tapasztalat:))))

2010. dec. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!