Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fél?! (LENT) Nem hosszú

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fél?! (LENT) Nem hosszú

Figyelt kérdés

Barátnőm szakított velem. Mondtam neki, legalább találkozzunk mond a szemembe, vagy valami. Összejött egy sráccal. Mondom neki, hogy akkor találkozunk? Talán... kérdezem miért fél? Bízhat bennem.. válasza:" ... " írtam: héh.. ha nem érzel semmit, nincs mitől félned.. csinálhatok bármit ha a másikat szereted... meg vele vagy boldog, ahogy elmondtad. Írja : ":"


Szerintetek?:S


2010. dec. 6. 16:46
 1/8 A kérdező kommentje:
Ezt írta utoljára: :\
2010. dec. 6. 16:47
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem írni , hogy 1 hónapig voltunk együtt és pénteken szakítottunk. Meg hogy az egy hónap alatt, mondta hogy legyen vége, csak találkoztunk és aztán megcsókolt meg nem bírta a szemembe mondani.. kérdeztem, hogy most boldog így? hogy mással van? elkezdi Az vagyok...
2010. dec. 6. 16:50
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem fél, csak nem tudja megmondani neked, hogy vége, igazából nem tudja, hogyan mondja meg, hogy megértsd.

Neki sem jó, de neked még rosszabb, úgy tűnik, és ez természetes is.

2010. dec. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Úgy hogy megértsem? Figyelj. Összejött a gyerekkel. Írtam neki, hogy találkozzunk van itt pár cuccod beszéljünk. Nem ér rá... De ugyanúgy beszélget velem, mint idáig. Egyszer nem mondta , hogy menjek el.. Hagyjam békén. Ha nem érez semmit, elég lenne ennyit mondania. Nem.. Szakításkor is annyi volt, figyelj... maradjunk most csak barátok,zavart így most minden.. hamar jöttél.. (3 éves kapcsolata után 2 nappal) Jó barátok maradtunk.. aztán írta, hogy összejöttem megint vele sajnálom.. de nem küldött el
2010. dec. 6. 16:57
 5/8 A kérdező kommentje:
És mielőtt újra összejöttek, meg kérdeztem tőle: " Lehet még köztünk valami, ha rendbe jöttél?" Válasza: igen persze... és mielőtt összejöttek újból egy ilyet írt: Itt van most jött .. nemtudom hogy lesz... :S SZERETLEK!!:'(
2010. dec. 6. 16:58
 6/8 anonim ***** válasza:

Szegénykém,téged nem érdemel meg ez a csaj.

Nem csak azért mert nem tudja hogy bízhat e benned de még mag sem tudja mit akar.Jó játéknak vette szerintem.

Bocsi tudom hogy fáj de erre mást nem lehet mondani,szerintem felejtsd el de ez az én véleményem.

2010. dec. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát megmondom, hogy ez a csávó nem szerelmes bele ezt én tudom figyeljen oda, pofára fog esni.. ennyi
2010. dec. 6. 19:18
 8/8 anonim válasza:

Itt csak te eshetsz pofára! A csaj csak játszik veled. Nem szeret téged. Legalább is nem szerelmes már beléd.

Elmondom mi lesz, két lehetőséged van.

1. Belemész a játékba, azaz folytatod amit most csinálsz és teljesen kikészíted magad.

2. Nem keresed, nem levelezel vele, kerülöd elfelejted. Felszedsz egy másik csajt, megkeféled. Rendbejössz.

2010. dec. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!