Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor nem fog soknak tűnni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor nem fog soknak tűnni a 2 év korkülönbség?

Figyelt kérdés
Én egy 12 éves lány vagyok, a fiú pedig 14 éves. Szerelmes vagyok belé, de nekem soknak tűnik az a 2 év korkülönbség. De kész vagyok várni. Szerintetek mikor nem fog számítani az a fránya 2 év?
2010. dec. 6. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14-16?
2010. dec. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha te 14 leszel ő meg 16 akkor már nem lesz sok.
2010. dec. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hm, az már nem sok?
2010. dec. 6. 14:10
 4/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, szerintem már most sem sok! 2 év az bármikor belefér. :)
2010. dec. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Itt nem is arról van szó, hogy milyen sok az a 2 év. Egy 12 és 14 éves gyerek között nagyon sok külömbség van fejlettségi téren. (nézz mege gy 12 és egy 14 éves fiút) Attól függ, hogy mennyire érzed magad érettnek. Ha az aggaszt, hogy ilyen sok év van közöttetek (pedig nem), akkor lehet, hogy még kicsit korai ez neked. :)

Lehet, hogy a legtöbb nyolcadikos(?) szemében a 12 évesek kicsik, de ha igenis éretten viselkedsz, kedves vagy és csinos (nem k'rvás.. mert a mai 12 évesek úgy öltöznek mint egy 22 éves)simán van esélyed, és hidd el, nem olyan vészes az a 2 év. :)

2010. dec. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Már most sem sok a két év.

De, ha te úgy érzed, hogy még túl fiatal vagy ,akkor még várj vagy 2 évet.

2010. dec. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi nektek. Szerintem érett vagyok a saját koromhoz képest, csak sajnos ő is. Tehát nem az a 14 éves srác akinek csak a csajokon jár az esze... Tehát annyira más. Nem az a "bulizós" típus, mint az osztálytársai.Olyan mintha már felnőtt lenne, de én persze még gyerek vagyok.
2010. dec. 6. 14:26
 8/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg jobban megismerni! Lehet, hogy nincs is olyan sok külömbség közöttetek. Csak bátran! Én szurkolok neked! :)
2010. dec. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi :D
2010. dec. 6. 14:46
 10/11 anonim ***** válasza:

Két év nem számít soha, de azért ebben a korban mindenki "gyerek". Ez lenne "normális". Akkor kell annak lenni, amikor ott az ideje...

Am. soxerencsét (Egy 30 éves gyerek)

2010. dec. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!