Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom kiverni a fejemből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom kiverni a fejemből a pasim unokatesóját, mit tegyek?

Figyelt kérdés

4éve együtt vagyunk....valahogy mindig ugy hozta a sors hogy az unokatesójával rengetegszer kapcsolatba kerültem, barátok vagyunk semmi más.Ő már volt nős de felesége pár hónap után lelépett, nem szebb nem jobb mint a pasim, de megfogott a nagyon szerény viselkedése, olyan kis szeretgetnivaló az én kemény párom mellett. Bár tökéletes a kapcsolatunk.

Nem is értem hogy történhetett ez....számtalanszor az utamba sorolta már a sors az unokatestvérét, pont olyankor soha senkije nem is volt, de soha nem néztem úgy rá mint egy lehetséges jelöltre hogy igy fejezzem ki magam. Most hétvégén viszont egy családi összejövetelen találkoztunk, odaült mellém, én is és láttam hogy ő is zavarban volt, most sincs senkije, persze kizárólag hétköznapi dolgokról beszéltünk....de talán érzem hogy ő is vonzónak tart valamiért és én is őt. Mellém ült, mellém állt, mindig a közelemben volt.

Másnap mentem a pasimékhoz megint, és megint ott volt...teljesen véletlenül megint egymásba botlottunk...úgy néz ki nagy együtt szilveszterezés lesz meg minden...nem tudom sem a számát, sem interneten nem lehet őt elérni....nem is akarom. De félek hogy ennek a vonzerőnek nem birok ellenállni egy újjabb találkozás alkalmával...Szeretem a barátom, eszem ágában sincs elhagyni, de folyton az jár a fejemben milyen lehet a csókja......remélem ez csak egy kis fellángolás, és nem értem régebben hogy nem vettem én őt észre mikor édesapámnak dolgozott, pedig nap mint nap találkoztunk....Mi ez most? Hogy verjem ki a fejemből?

22L


2010. dec. 6. 13:20
 1/1 anonim ***** válasza:
lehet ha régebben őt veszed észre akkor a jelenlegi párod csókját akarnád kipróbálni!!az embernek mindig az kell ami nem elérhető!nem mondom hogy verd ki a a fejedből,mert nem fog sikerülni,egyre jobban fogod kívánni és egyre jobban a szíved is felé húzni!!csúnya lépés lenne a részedről ha dobnád a mostani párod az unokatesója miatt,de a szerelem már csak ilyen,mindenkin átgázol akarva,akaratlanul(sajnos)!!!!
2010. dec. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!