Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lennétek harmadikok egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel a neten ismerkedtem meg, de sajnos mar 7 éve barátnője van. Azt mondta nekem, hogy még szereti, de hogy nem ugyan olyan a kapcsolata vele, mint volt és hogy intim kapcsolatra is csak nagyon kevés időt szánnak. Találkozni akar velem, de nem ígér semmit se, azt mondta lehet majd belém szeret, de lehet nem. Ezek szerint csak szerető, csak a második lennék az életében. Eléggé megkedveltem őt, állítása szerint ő is engem. Találkozzak vele, vagy ne? Mit tegyek? Ti mit tennétek?
2010. dec. 5. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
ringyó!
2010. dec. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
en fiu vagyok es szereto, ne mejn bele, rengeteg szenvedessel jar...
2010. dec. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kifizeted az elsőosztályra szóló jegy árát és másodosztályú kiszolgálást kapsz. Megéri?
2010. dec. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az első hozzászólónak csak annyit, hogy attól, hogy írogatok egy sráccal, nem azt jelenti, hogy ringyó vagyok.


Tudom, hogy csak kibeszélés az ő és az én részemről is, de azt mondta, ha minden jó lesz kettőnk közt, akkor elhagyja a barátnőjét, csak kitudja meg e teszi majd?!

2010. dec. 5. 23:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Isten ments! Dehogyis lennék!
2010. dec. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez a fiú mintha csak ruhapróbát tartana. Ha jól "passzolsz rá", "jól állsz neki", lehet dobja azt amiből már kilóg a szakadt feneke ha olcsón megkapja. Nem kapcák vagytok ti lányok! Ebből a helyzetből csak ő jöhet ki jól, akármi lesz. Szerintem nem a legjobb ötlet sok reményt fűzni hozzá.

22/L

2010. dec. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt csak úgy szabad csinálni, hogy közben te is keresgélsz tovább. Lehet, hogy az ő lelkiismerete nem fogja bírni, lehet neked lesz eleged a helyzetből és akkor kidobtál néhány hónapot vagy évet az életedből. Ha beszállsz harmadiknak, sosem várhatod el, hogy miattad szakítani fog.
2010. dec. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!