Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a viselkedés szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a viselkedés szerintetek mit takar?

Figyelt kérdés

Tudom már tegnap kiírtam a kérdést, de túl későn...

Tehát részletek:

Régebben volt egy fiú az életemben, akivel többször előfordult, hogy megcsaltam az akkori barátomat. Úgy volt, hogy több lesz a dologból, esetleg össze is jövünk, (megjegyzem sosem feküdtünk le) de lassan talán mindkettőnk hibájából de megszakadt a kapcsolat. Ez volt tavaly.

Fél éve egy "gyenge pillanatomban" megírtam a srácnak smsben, hogy többre tartom annál, mint aminek használtam és igazán jól éreztem vele magam. Akkor válaszolt, hogy neki ennyi bőven elég volt belőlem.

Azóta nemis nagyon beszéltünk.

Az utóbbi pár napban láttam a buszról, eszembejutott, újra elkezdtünk beszélgetni. Megkértem hogy találkozzunk, és minden győzködés nélkül bele ment a dologba.

Mire Számítsak?


2010. dec. 5. 22:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

15.29-es vok:


akkor viszont, gondolkozz el magadban jó erősen, hogy képes lennél e őszintén szeretni ezt a srácot, hogy ha újrakezdené veled! És csak akkor menj bele ha tényleg tudnád őt szeretni és nem csak azért kéne mert jó hogy melletted van hanem mert fontos is neked és ne csak ő szeressen ha nem fordítva is!


A volt pasidról meg annyit, hogy ha elmondtad volna ezt a srácnak h ver téged akkor nem tudott volna segíteni? Nem lett volna senki aki segített neked volna? Szülőkhöz nem mehettél volna haza?

2010. dec. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Találkoztunk a sráccal, megbeszéltük hogy nem sietünk el semmit, a 0ról kezdjük. :)

Köszönöm h irtáál. (:


Az ex téma hosszú és bonyolult, végül erőt vettem magamon és szakítottam vele... Hisztériázott, de már akkor nem mert megütni...

2010. dec. 7. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!