Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a viselkedés szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a viselkedés szerintetek mit takar?

Figyelt kérdés

Tudom már tegnap kiírtam a kérdést, de túl későn...

Tehát részletek:

Régebben volt egy fiú az életemben, akivel többször előfordult, hogy megcsaltam az akkori barátomat. Úgy volt, hogy több lesz a dologból, esetleg össze is jövünk, (megjegyzem sosem feküdtünk le) de lassan talán mindkettőnk hibájából de megszakadt a kapcsolat. Ez volt tavaly.

Fél éve egy "gyenge pillanatomban" megírtam a srácnak smsben, hogy többre tartom annál, mint aminek használtam és igazán jól éreztem vele magam. Akkor válaszolt, hogy neki ennyi bőven elég volt belőlem.

Azóta nemis nagyon beszéltünk.

Az utóbbi pár napban láttam a buszról, eszembejutott, újra elkezdtünk beszélgetni. Megkértem hogy találkozzunk, és minden győzködés nélkül bele ment a dologba.

Mire Számítsak?


2010. dec. 5. 22:16
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
(Mellesleg hozzátenném, azért csaltam meg vele az akkori páromat, mert nem szerettem, de féltem otthagyni, ugyanis egy ritka agresszív állat volt, és többször megütött, és minden találkozásunkkor kedvesen megjegyezte hogy ugye énis szeretem, mert ha nem pórul járok...? )
2010. dec. 5. 22:16
 2/12 anonim ***** válasza:

semmi jóra

max. megfektet, és otthagy

"neki ennyi bőven elég volt belőlem. "

ez azért mindent elmond

2010. dec. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez a viselkedés azt takarja, hogy egy szexkapcsolatban benne van, de -függetlenül a dolog hátterére- egy olyan csajjal komoly kapcsolatot nem szeretne, aki képes volt megcsalni a párját.


Keress inkább egy új embert, akivel 0-ról kezdheted.

2010. dec. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Azt tudom róla, hogy nem a megfektetős tipus...

Akkor amikor ezt írta, tudom mennyire megbántottam, plusz kapcsolata is volt...

2010. dec. 5. 22:23
 5/12 anonim ***** válasza:

Téged nem véletlenül vert agyba-főbe az agresszív állat barátod...

A hozzád hasonló nők, még egy aranyos kedves fiúból is képesek előcsalogatni az agresszív állatot...


A srác még, ha találkozik is veled, akkor is csak egy szimpla dugásra fog felhasználni...Vannak lányok akik csak arra valóak...

2010. dec. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Az exbarátom már a megcsalás előtt, amikor igazán szerettem fenyegetőzött a fent említett dolgokkal. Nem azért tettem fel a kérdést hogy a régi kapcsolatom miatt olts, hanem hogy az adott helyzet mit jelenthet.

A srác sosem mondta h akar kapcsolatot, de mindig keresett, találkoztunk, amikor mondtam neki hogy van a "jófej" barátom mondta h ő bevállalja a kockázatot... Lett volna alkalma rá h ágyba vigyen, de sosem erre hajtott.

2010. dec. 5. 22:28
 7/12 anonim ***** válasza:

Minden férfi erre hajt, kivéve, ha nem tetszel neki annyira...

Amelyik érezteti, hogy nem csak arra kellenél, az is le akar veled feküdni...Kivéve, ha impotens...

De szerintem, ha annyira akarod és ígyis-úgyis meg fogod tenni, akkor csináld...Úgyis csak utána derülnek ki, hogy mik a valódi szándékai...


Én alapjáraton egy rendes nyugodt ember vagyok, de már én is lekevertem pár pofont egy nőnek...Nem elég, hogy szemtelen volt, de még paraszt is...És igen ő is megcsalt...Amiért olyan nagyon szemét voltam vele...

Elárulom neked, hogy miután az évek során már réges-régen kitapasztalta azt, hogy mitől leszek vadállat, ezt a kapcsolatunk vége előtt szépen ki is használta...Szándékosan kiprovokálta, hogy idegbeteg legyek és engem hibáztatott, amiért talált magának egy rendes pasit...Azt hitte, hogy azért mert kapott egy pofont, majd, ha megnyugszom, akkor szépen átadom neki a közös lakásunk kulcsát és elsomfordálok nehogy feljelentsen, de benézte, mert nem volt hozzá elég okos, pedig mindent előre eltervezett...Ügyvéd látlelet stb...

Képzeld el, hogy még ott is bekékült neki, ahol hozzá sem értem...Milyen fura...Kapott egy pofont jobbról és balról meg bekékült...Nevetséges volt...Ilyenek vagytok sajnos...

2010. dec. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést nem te tetted fel véletlenül??

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Ha nem akkor...ide is válaszolok.


Szerintem ha jól ismert a srác és szeretett, akkor , biztos , hogy féltett téged a párodtól, és szeretett volna veled összejönni és komoly párkapcsolatba kerülni, és valszeg tényleg megszerethetett ha annak ellenére, hogy votl egy pasid harcolni akart érted!


Arra , hogy mire számíthatsz azt nem tudom konkrétan megmondani, egyáltalán biztosra tudod, hogy nincs neki senkije? Lehet csak találkozni akar és beszélgetni megtudni hogy veled mi van....De lehet hogy arra vár hogy azt mond, ne haragudj, rosszul döntöttem, és kellesz nekem fontos vagy nekem (lehet h erre vár), de lehet, hogy tényleg csak dugni akar.


Persze írtad h soxor lett volna rá lehetősége de nem tette..ő szeretett téged őszintén de te őt nem!


Nem ajánlanám hogy még 1x megbántsd és olyat mondj neki ami ugysem jönne össze..mert akkor örökre elfelejtheted mint havert is!

2010. dec. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok amugy???
2010. dec. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti, nem azt a kérdést nem én tettem fel.

Igazad van sok dologban. Biztosra tudom, h nincs senkije... :)

Véletlenül sem akarom megbántani, mert akkor volt mellettem amikor a legnagyobb szükségem volt egy normális fiúra.

utolsó: 18 évesek vagyunk

2010. dec. 6. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!