Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon nagy baj, volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy baj, volt már pasim, nem azért kérdem?

Figyelt kérdés
hát az a helyzet hogy 165 cm vok és mellé 75 kiló. nagyn nagy gáz? egyenletesen oszlik el, elég izmos vok a többi a fölösleg, hason és combon vmennyi. nincs túl nagy mellem. és nem vok bányarém. általában egy 10 kgmal kevesebbnek néznek. szerintetek?
2010. dec. 5. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
I don't no
2010. dec. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Küldj képet és megmondom:P, amúgy szerintem nem gáz üdítő néha olyan csajokat látni aki nem 50 kg és abból is 4et fogyni akar. Szóval szerintem nem baj :)
2010. dec. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az I don't know, te gyöpiiiii XD

Egyébként meg, hogy a kérdésre is válaszoljak.

Attól is függ hány éves vagy, van, akinél nagyon van, akinél kevésbé számít a külső. Aki szeretné fog, az úgy fog elfogadni, amilyen vagy. No para, hidd el tapasztalat. Fel a fejjel és csak pozitívan! :)

2010. dec. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én 190 cm vagyok 85-90 kg, és elég nagy a mellizmom, és az egész testem kidolgozott, ez most vajon nagyon nagy baj??!! :)

18/F

2010. dec. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Moszuke ***** válasza:

öhm.. most nincs kedvem megbántani senkit.

jó vagy úgy ahogy vagy.

22/f

2010. dec. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

én magamon nem viselném el, de ez egyénfüggő.

attól is függ hogy oszlik el, ezt látni kéne.

2010. dec. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kép nélkül hogyan mondjuk meg?


Te srácok a f*rkam jó irányba dől? (Jobbra, csak a fidesznek....)

2010. dec. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 szüszü ***** válasza:
képet,képet,képet!
2010. dec. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mmint ugyértem h magamon nem viselném el, h én is lány vagyok, és nem szeretnék annyi lenne, biztos fogyóznék... csak félreérthető volt bocsi :)
2010. dec. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nincs egész alakos. arcomat meg nem akarom
2010. dec. 5. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!