Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a 17 éves barátomna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a 17 éves barátomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Szexuális dolgok kizárva :)

Jöhet minden féle tanács!


2010. dec. 5. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Varrass törölközőt, Gravíroztass tollat.
2010. dec. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Sztem vmi karkötőt v nyakláncot! Egy jó fuxnak mindig örülnek a pasik:D
2010. dec. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
parfüm (Armani: Black Code, Bruno Banani: pure man, Antonio Banderas: the secret) én eddig ilyeneket vettem a barátomnak.persze nem csak parfümöket ajándékoztam neki eddig :)
2010. dec. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én egy párnát csináltatok a közös képünkkel :) én barátom is 17 éves ^^ ez legalább személyes ajándék :)
2010. dec. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Szexuális dolgok kizárva :)"


Hhhhahhhh. Gyalázat. Így akár egy ivartalanító műtét is belefér karácsonyi ajándék gyanánt.

2010. dec. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1 havi WoW előfizetést vagy az új kieget:D
2010. dec. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hozzá teszem 3 éve vagyunk együtt :) tollat már gravíroztatott nekem ezért nem akarok már neki olyat..törölközöt varrattam már :) párnát már csináltattam a közös képünkel..szexuális dolgok azért vannak kizárva..mert az anyukája mindig megkérdezi mit vettem és mit fog mondani?? nézd anya ezt vette..?? de amúgy már olyat is vettünk egymásnak :) az ékszereket nem szereti..:S más egyéb?
2010. dec. 6. 20:08
 8/9 A kérdező kommentje:
jah és parfümöt is vettem már neki 3at is .. már unalmas..
2010. dec. 6. 20:08
 9/9 anonim válasza:
boxer? jeans club-ba most vannak vicces, aranyos boxerek most.
2010. dec. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!