Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El lehet játszani azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet játszani azt, hogy valaki szerelmes?

Figyelt kérdés

Azt hiszem egy ilyennek vagyok most a részese.17 évesen 3 hónapja vagyunk még csak együtt a barátnőmmel, de mégis mostanában, mintha azt érezném, hogy valami más lett. Ugyanúgy viselkedik mint ezelőtt, csak úgy érzem mintha most picit megjátszaná azt, hogy szerelmes. Elő lehet ezt ilyen hitelesen adni?

Köszi


2010. dec. 5. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem igen. kérdezd meg tőle h van-e valami..
2010. dec. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha hiteles, akkor mi benne a játék???

Mindent el lehet játszani:S

2010. dec. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, el lehet játszani... :/
2010. dec. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen el lehet játszani, akárcsak a női orgazmust...

Hogy Te ne érezd magadat kellemetlenül...

2010. dec. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bárki el tudja játszani, te is. Ha akarod. És hiteles is lehet, mert ha szerelmes vagy, nem veszed észre, hogy gebasz van.
2010. dec. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogyisne!!! És elég köcsög aki ezt megteszi a másikkal... Én is elhittem anno, és még mindig nem tudom, hogy én voltam-e túlságosan naív vagy ő játszotta nagyon jól :)
2010. dec. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!