Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy Ő közeledjen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy Ő közeledjen?

Figyelt kérdés
Megtetszettem egy lánynak , később jártunk de nem működött (rosszul áltunk mind a ketten a kapcsolathoz) és szakítottunk. Sztem még tetszem neki. Én megigértem hogy nem zaklatom, hogyan tudnám elérni, hogy Ő kezdjen közeledni felém?
2009. jan. 18. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
hali.én is pont ilyen cipoben járock csak az a kullombség h én lány vok.szoval néha hivd fel kérdezd meg tolle h miujság h hogy van meg beszéljetek meg néha egy talit .hidd el ha tetszel neki akkor kozeledni fog feléd csak szépen lassan minent.bizz bennem.légy turelmes
2009. jan. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De a probléma az, hogy mondtam neki, hogy tiszteletben tartom a döntését és nem fogom zaklatni. Nem lehetne vhogy elérni, hogy ő kezdeményezzen?? Ti lányok kezdeményeznétek?
2009. jan. 18. 17:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
de igen amugy barétok maradtatot?vagy miben maradtatok?
2009. jan. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Barátok maradtunk. Mondta, hogy nem is szeretne összeveszni, amugy nem is volt mért összevesszünk, közös döntés volt, hogy hagyjuk abba.
2009. jan. 18. 18:31
 5/7 anonim ***** válasza:
ha barátok vagytok akkor néhataliztok is nem? ha igen légy vele turelmes .nem biztos h lépni fog probálj neki okolni néhadicsérd meg h milyen jolnézki v jol él neki ez a ruha.nem minden lány kezdeményez csak a modernebbek tobi pont azt vérja h a másik lépjen.(látom neked csak én probálok segiteni)
2009. jan. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem talizunk, mert nem ugyan az a baráti körünk. Asszem megpróbálom elfelejteni és más lányt keresni...így lesz a legjobb.


Hát igen csak te akarsz segíteni, köszi szépen, rendes vagy.

2009. jan. 19. 14:19
 7/7 anonim válasza:
Ha egyszer vége van van vminek,onnantól újra már nem hinném,h ugyan olyan lenne,lehet csak szenvedés lenne,de mivel,barátok vagytok így mondjad neki ,h bármikor számíthat rád,és legyél közelébe,hátha rádöbben,h még is érez vmit!!!!
2009. jan. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!