Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most csak én képzelem be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most csak én képzelem be magamak vagy esetleg tényleg így van? (lent)

Figyelt kérdés
Van az osztályomban egy lány.Szeptember közepén jött az osztályba nem is érdekelt még akkor igazán.Aztán most kb egy hónapja közelebb kerültünk egymáshoz többet beszéltünk meg szivattuk egymást. Neki van barátja és én ezt tiszteletben is tartom de nagyon megkedveltem és valamilyen szinten ő is szerintem engem.DE kb egy,másfél hete teljesen eltávolodtunk egymástól nem is köszön.Nem tudom hova tenni a dolgot.Mit gondoltok róla?
2010. dec. 5. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Rájött, hogy a pasija nem dumálgat csajokkal és lelki ismeret furdalása van, vagy a pasija fenyítette be.
2010. dec. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de állítólag nem felhőtlen a kapcsolatuk, és az osztály többi fiú tagjával beszél ugyan úgy
2010. dec. 5. 14:55
 3/9 anonim ***** válasza:

most fogta fel hogy mit érez valójában irántad ezért inkább elvágott minden kapcsolatot mert hűséges akar maradni a barátjához.

én erre tudok következtetni

L/16

2010. dec. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm ebben van valami
2010. dec. 5. 15:24
 5/9 plsziszike válasza:
Legtisztább ha megkérdezed.. Mert azért a köszönés az alap. És ebből nyugodtan ki indulhatsz!
2010. dec. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem tudom holnap meglátjuk
2010. dec. 5. 17:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Beszéltél vele? Mit mondott?
2010. dec. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
áá nem zargatom, várok de azért köszi hogy érdeklődtél rendes vagy ...:)
2010. dec. 6. 17:11
 9/9 plsziszike válasza:
Szerintem az nem számít még zaklatásnak, ha megkérdezed mért néz levegőnek.. Főleg ha jóban voltatok. Sőtt, lehet h még örülne is. Nem?
2010. dec. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!