Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ez nálatok mit jelent,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ez nálatok mit jelent, lehet csak barátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy srác aki eléggé bejön nekem, és szerintem én is neki. Sok lán barátja van, az egyiknek láttam a telefonját, és a srác van kinn háttérképként, és van egy csomó képe róla. A srác elég jóba van vele, és láthatja a csaj telóját, magyarul nem titkolja a csaj. Kérdeztem a srácot, és azt mondta hogy csak barátok és hülyének nézett, hogy azt hittem van köztük vmi mivel uncsitesok is( nem szokása hazudni). De most akkor mi van??? A srác telójában nekünk is van közősképünk meg minden, de nem értem, hogy akkor most hogy áll azzal a lánnyal?


2010. dec. 5. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha uncsitesók elég nyilvánvaló, nem?
2010. dec. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nem... az uncsitesók kirakják egymás képét háttérképnek? Meg egész nap zaklatják a srácot? Meg suli után megvárják (2órát várnak!!!) hogy talizzanak?
2010. dec. 5. 14:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Túl pörög az agyad ezen. Megmondta hogy unokatestvérek nem? Miért hazudna neked? Vagy kérdezd meg a lányt, ha a fiúnak nem hiszel. Azonban, ha már most nem bízol meg benne akkor mi lesz akkor mikor összejöttök?
2010. dec. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaj, lehet hogy igazatok van, de mégis...:/ de ha engem szeretne velem foglalkozna többet... csak azért ez nekem annyira szarul esett, hogy megfogom a telóját és pont róla egy tök "romantikus" kép kirakva....:(
2010. dec. 5. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!