Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy pasi többet ér a barátságnál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi többet ér a barátságnál?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb barátnőm rengeteget változott mióta együtt van a barátjával.Teljesen átvette a bunkó stílusát,álandóan nála van, alig találkozunk,és ráadásul nem is szereti szerintem mert csak azt mondja mindig h "csak jó hogy van".Ha szakítanak és újra keresne hogy álljak hozzá?Nevezhetem még igazi barátnőnek?
2009. jan. 18. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem ér többet.Egy igaz barát mindig melletted lesz, de egy pasi kitudja mikor csal meg stb.Hiába szeret.És sztem nem sok kapcsolat tart örökké.(az más hogy öreg vagy és ragaszkodtok egymáshoz). Egy barát mindig melletted áll.
2009. jan. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Általában ilyenkor hanyagolják picit a barátaikat ez teljesen normális és részedről is a féltékenység...ÉS az is teljesen normális h átveszi a srác stílusát, gondolom ti is átvetettek egymástól egy két dolgot. Szerintem egy barátság többet ér egy pasinál mert ha esetleg az a pasi mégiscsak otthagyná a barátnődet ő meg minden barátját eldobta bizony nagyon egyedül maradna. Próbálj kicsit elnézőbb lenni a barátnőddel.
2009. jan. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Ezt próbáld meg megbeszélni vele, hogy rossz ez így neked és attól hogy van barátja ne hanyagoljon el téged sem!Üljetek le és nyugodtan beszéljétek meg..:) Ha így sem megy, akkor talán nem is volt olyan igaz barát..
2009. jan. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát kövezzenek meg érte, de szerintem a szerelem a legfontosabb dolog... Persze az nem szép dolog ha bunkó lett meg majd "ha nincs ló akkor majd jó a szamár is"... De szerintem akkoris a szerelem a legfontosabb... Még mielőtt valaki... Elmodnanám, hogy velem fél éve szakított életem nagy szerelme (nem azért mert nem szeret(tett) ). Én még mindig szeretem, és nagyon jól érzem magam. Nem szenvedek... Persze lehet mondani, hogy akkor nem is szeretem, de én ezt jobban tudom. Mellesleg a barátokban sem csalódtam, hogy ezt mondjam. De nincs is sok, mert megválogatom őket. De ha megint a szerelmemmel leszek, vagy esetleg mással, akkor igenis vele leszek többet. Nem attól lesz valaki jó barátom, hogymennyit vagyok vele. Persze semmiképpen nem lennék bunkó és ha problémája van akkor azonnal ott lennék. De nálam a szerelem az első...
2009. jan. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

KIcsit csatlakoznék az előttem iróhoz. Szerintem is fontosabb bizonyos szempontból. Gondoljatok bele, az ember társas lény, kinek szülsz gyereket, kivel éled le az életed? Na? hát nem épp a barátnőddel...

Én azt mondanám a "pasi" nem ér többet mint a barátság, de életed szerelme, a társad, a párod igenis többet ér.

És az a barátnő aki féltékeny és nem érti meg, hogy ezentúl kicsit másképp lesz minden, az nem barát. Nekem a barátnőim jól fogadták, ha nem is kezdetben de igy utólag...Attól mert valaki szerelmes még szereti a barátnőjét is, csak kicsit más lesz az időbeosztása:)

szerintem tarts ki mellete, már ha a barátja vagy:)

Üdv

2009. jan. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
a mi baratsagunkat a pasik tettek tonkre. 1 ev utan odaig fajult a helyzet h a legjobb baratnom az ellensegem lett 1 tlejes evig, mikor is kibekultunk nagy nehezen. ne haggyatok h idejussatok!!!
2009. jan. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek a 14:37es és a 46os válaszolóval!

Én akkor tudtam meg, hogy kik az igazi barátaim, amikor szerelmes lettem... És szerintem a barátság is ugyanúgy lehet múlandó dolog, mint akár a szerelem.

Amúgy meg úgyse tudsz mit csinálni vele, majd meglátod, hogyan alakulnak a dolgok és tényleg szerelem -e vagy pedig csak egy pasi. De nem a te dolgod, ez van...

2009. jan. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!