Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes még próbálkoznom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még próbálkoznom, vagy ez a hajó elúszott?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel egy bulin ismerkedtem meg. Nagyon rendes, kissé visszahúzódó típus, szóval nem az a tipikus sinrevaló népség.

Egy iskolába járunk, szünetekben viszonylag sokat beszélgetünk, este pedig msn-en.

Az egyik probléma az volna, hogy amikor beszélgetünk, gyakran felhozza a sportolását, mint téma. Ezzel nem is lenne baj, de állandóan egy fiúról beszél, aki állandóan piszkálja őt, beszólogat neki, csiklandozza, miegymás...(szóval tulajdonképpen udvarol neki). Szerintetek ezzel mit akar sugallni? Miért éppen előttem hozza fel állandóan?


Másik dolog, ami zavar kicsit, hogy próbálnám ide elhívni, oda elhívni, de igazából sose ér rá, vagy talál valami kifogást.

A kérdés adott, várom a tapasztaltabb felhasználók válaszait, tanácsait!


16/F(15/L)


2010. dec. 5. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Közeli barátok vagytok, vagy csak szeret kavarni többel:D
2010. dec. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Így akarja felkelteni az érdeklődésedet, hogy ő bizony egy belevaló csaj, és udvarolnak is neki. Ha elég gyors vagy, értékelni fogja, hogy kimondod neki, vagy elhívod valahová.
2010. dec. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
simán :) megéri :)
2010. dec. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha mindig talál kifogást, az azt jelenti, h nem tetszel neki, csak nem akarja bevallani.
2010. dec. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Utolsónak valószínűleg igaza van, mert nem vagyok egy szőke herceg. De igazság szerint, mint említettem, ő sem a bombázó csajok közé tartozik, ezét sem értem, hogy mit akar!? Elsőnek:

Maximum 1 hónapja ismerjük egymást. Nem mondanám, hogy nagyon jó barátok lennénk, inkább csak "kóstolgatjuk" egymást érzésem szerint.

2010. dec. 5. 11:31
 6/8 anonim ***** válasza:
próbáld meg elhívni valahova, moziba vagy sétálni a főtéren mostanság már ugyis kész van a díszkivilágítás minden fele :D és ha nem áll kötélnek akkor b@ssza meg
2010. dec. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az nem jelent semmit, h nem a bombázó csajok közé tartozik. Csúnya fiú a csúnya lányoknak se kell :(
2010. dec. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, ez sajnos így van. Ellenben érdekes, hogy csúnya fiúnak pedig jó lenne, egy csúnya lány...
2010. dec. 8. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!