Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Kb a lényeg van egy lány akit kb 1hónapja ismertem meg.Nagyon jól elvoltunk meg minden,találkozgattunk is stb de nemtörtént semmi.Aztán egy ideig nemtalálkoztunk msnen is öszevesztünk mert van pár dolog amit teljesen másképp gondolunk stb aztán újra elkezdtünk beszélni.Mondta hogy igen szeretne jobban megismerni,meg nagyonbír stb stb.De már az egész nemolyan mint volt.... ha nemírok rá ő nemír rám(aztmondta ő nemfut egy pasi után sem hmm)már nembeszélünk úgy mint régebben sőt így hogy nemtalálkozunk szinte nem is nagyon van miről,egy idő után nemlehet msnen mit mondani meg nemsok értelme is van.Egyik nap kb mint aki odavan értem úgyír aztán egyszercsak hopp és mintakit lesz*r kb...sőt szerintem most van valaki más is aki hajt rá.Nah én viszont eléggé beleestem a lányba,szinte nincs olyan nap hogy negondolnék rá,hiányzik meg minden bajom van,és ő ezt tudja is.Nemtudom mittegyek ha kérdezem ő mitakar nemmond rá semmit csak hogy türelmetlen vagyok majd alakul....pedig így msnen nemlesz semmi az biztos,nemtudom ha érdekelném azért igazán rámírhatna vagy mondhatná ő is hogy találkozzunk vagy bármi de mintha teljesen megváltozott volna.Szerintetek mittegyek? Hagyjam hogy keres-e vagy bármi vagy pedig valahogy hajtsak érte?Nemtudom mitkéne tennem,mostanában elég sokat ejtettek pofára és már teljesen bizonytalanvagyok ilyenkor ha nemmond senki valami konkrét dolgot......
2010. dec. 4. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérj tőle randit. Ha nemet mond, hagyd a fenébe. Ha találkoztok...meglátod majd, hogy alakul.
2010. dec. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát igen, az "msn-randi". :) Tök ugyanez volt velem. Társkereső. 1-2 hónapig írogattunk minden nap órákat, mert nem ér rá, vizsgázik és különben is. Jó, mondom, vizsgázzál le, nem akarok bekavarni addig. Aztán utána meg, hogy legyen randi. Nagy nehezen harmadjára össze is jött. Csak dumálgattunk, de rendesen megtetszett a leányzó, és készen voltam arra, hogy ha akarja komoly "romantikázós szerelem" legyen. Aztán csináltam nagy hülyeséget, hogy másnap megírtam neki, hogy belezúgtam, mint ló a verembe. (Vagyis hát nem hülyeség, mert szeretni valakit sosem az. Kimondani az érzéseinket se.) És mikor tali legközelebb? Húzta-halasztotta a dolgot. Olyan két hét után, amikor már nem tudta tovább, akkor meg: ő nem tudja minden idejét rám szánni, mert dolgozik, meg tanul, meg barátai, meg ilyen f.szságok. Ki kérte, hogy minden idejét? Közben meg, ha írogatás helyett mondjuk a városban sétáltunk volna, ugyanannyi idő megy el, még kevesebb, és talán megismerjük egymást. Hát lényeg a lényegben rám unt a lány, elfogyott a téma. Hogy beszélsz valakivel, aki nincs ott? - De jó ez a könyv. Milyen könyv? Nem látom. Oké. - Finom a kaja, amit eszek. Ja makaróni, azt én is szoktam, nem nagy szám. Míg ha ott vagy valakivel, látod-érzed az teljesen más. Na szóval szenvedtünk még 1-2 hónapot, és úgy összevesztünk, hogy még össze se jöttünk előtte. :D Ha más mondaná, el se hinném, meg olyan nem is tudom, utólag mulatságos.

Azóta lett volna másik msn-randi is. 2 hét után sem akart találkozni, és elhajtottam a tarka f.szba. Épp néztem minap iwiw-en kíváncsiságból. Ki van írva, hogy kapcsolatban. Szerintem ez még akkor kezdődött neki. És kettőnk/sokunk közül azt a fickót választotta ki a többivel meg csak sz.rakodott. De lehet én jártam jól, mert mi lehet majd azzal a fazonnal is, akivel összejött, ha ráun?

Na mindegy. Tanulság: Max. 2-3 hétnél többet nem szabad egy lányra szánni. Legyen az msn kezdetű, vagy valóság. Ha húzódozik, meg nem úgy áll a dolgokhoz, felejtős a téma. Hidd el, el tudod felejteni, akármennyire is bele vagy esve. Meg lehet mondani neki, hogy tetszik neked. Lehet, hogy kölcsönös, vagy mond valami értelmes ellenvetést. De ha személyesen nem találkozhattok, megb.szta a fene azt a "kapcsolatot".

27f

2010. dec. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát igen valami hasonló helyzetben vagyok énis mint te utolsó.... csak épp annyi hogy ő húzza az agyam...hogy nagyon kedvellek meg hiányozna ha nembeszélnénk meg stb szóval nemazvan hogy kicsitse érdeklem,meg mondta is csak nemtudom mitcsináljak már....
2010. dec. 5. 14:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne higgyél neki!!! Már el vagy nála ásva öregem. Nincs köztünk semmi különbség. Mert mást mond, és mást csinál.

Az első lány: beszélgettünk mindenféléről, hosszútávú tervekről is. (Mégis fél év kellett a kiheveréséhez.)

A második lány: "te egy kincs vagy" - ilyeneket mondott szó szerint.

Más nem jut eszembe, mert eltettem ezeket az "emlékeket" mélyre. Tapasztalatnak megvannak, hogy felismerjem a hasonló "manipulatív helyzeteket", de nem szeretem előhozni őket.

Mostanában olvasok mindenféle kommunikációs könyvet. Pl. testbeszéd, meg ilyenek. Azokban is le van írva, hogy honnan lehet felismerni a "hamisságot" (félrehúzott szájjal mosolygás, meg ilyen rábeszélős terméktrukmálók módszerei... és hasonlók). Nekem mindig kifinomult érzékeim voltak, csak nem figyeltem oda rájuk.

Hagyd azt a lányt. Nagyon megégeted magad. Éppen azért nehéz, mert olyan kígyótermészetű teremtés egyik másik leányzó. Nem lehet bennük megbízni. Van valami defektjük. Hónapokig bolondít, hogy Istenkirály csávó vagy nála, de "távol tartja magát tőled". Ennek oka lehet, hogy a sok jelölt közül te csak x-edik vagy, vagy igazából nem akar semmilyen kapcsolatot, vagy legalábbis nem veled. (Néha jól esik neki írogatni, mert mással nem tudja magát lekötni, de semmi többet nem akar. Se komoly, se komolytalan kapcsolatot.)

Ha rám hallgatsz azt csinálsz, amit akarsz. :) De nyisd ki jól a "lelki füleidet". Ne nyomd el a hangokat. :) Az, hogy ide felírtad a panaszod már azt jelenti, hogy kétkedsz, de nem akarod elhinni, amit érzékelsz.

27f

2010. dec. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ui: - Egy jel: "ha kérdezem ő mit akar nem mond rá semmit csak hogy türelmetlen vagyok majd alakul" = nem tervez veled semmilyen távban

- "minden bajom van, és ő ezt tudja is" = tudja, hogy szenvedsz, de nem érdekli

- "igazán rám írhatna vagy mondhatná ő is hogy találkozzunk" = vajon miért? Persze azért, mert nagyon akarja... höh. :S

-> Tanulság: aki több hétig "menstruál", hagyni kell a fenébe. Ha van egy sz.r napod, de a kedvesed megvigasztal, rögtön jó kedved lesz. Lehet aznap elhajtod őt is a fenébe, de másnap bocsánatot kérsz tőle.


Mindenesetre próbáljátok őszintén megbeszélni a dolgaitokat, de ha nem akarja ezt pár napon belül, az már nagyon rossz, mert nem meri neked elmondani, hogy hagyd a fenébe. (A maga módján nem biztos, hogy rossz ember, de pocsék kommunikátor.)

2010. dec. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!