Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A páromnak minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A páromnak minden fontosabb, mint én.

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt, távkapcsolatban. Már 2 hete nem találkoztunk. Itt a vizsgaidőszak, neki tanulnia kell. Azzal a címszóval, hogy tanul, legközelebb csak jövőhéten találkozunk (azaz 3 hét után). Ehelyett rokonokat látogat, haverokkal csavarog / pókerezik...

Egyszerűen nem veszi be a gyomrom, hogy minden szarra van ideje, csak a barátnőjére nem. Napok óta még 10 percet sem szánt rám, hogy legalább MSN-en beszélgessünk :(

Nagyon hiányzik. Egyszerűen megőrülök. Már aludni sem tudok rendesen...

Hiába mondom el neki, hogy mennyire szarul esik, hogy minden fontosabb neki, mint én, semmi nem változik.

Örülhetek, ha a 24 órából 1 percet szán egy sms-re. Küldhetek én neki e-mailt, sms-t, mms-t (erotikus), semmi reakció. Amikor rákérdezek, hogy megkapta-e, az összes reakció az, hogy igen, megkaptam.

Én próbálok türelmes lenni, de nagyon rosszul vagyok attól, hogy ezzel visszaél és a tanulásra hivatkozva lepattint. Már számtalanszor mondtam neki, hogy ha rám nincs ideje, másra se legyen, csakis a tanulásra. Erre azzal jön, hogy de hát ha este átjönnek a haverok, nem fogja őket elküldeni, mert akkor már úgyse tanulna...A haverozás meg éjfél-1-2 óráig torkolló pókerezésbe fullad.

Tudom, hogy nem érdemel meg és szakítanom kéne vele, de szeretem és egyszerűen nem tudom megtenni.


2009. jan. 18. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Válaszoltál a kérdésedre. Valószinűleg nem érdekelheted túlságosan a fiút. Én azt javaslom még most szállj ki ebből a kapcsolatból, nagyon szánalmassá fog válni ez egy idő után (te rohansz utána, ő meg sz*rik rád). Van pár ilyen ismerősöm, akikkel hasonlóképpen válik a barátja, teljesen idegroncsok lettek, ne várd meg, hogy te is idejuss. Túl sok "hibát" soroltál fel, ennyire szerintem nincs mentség.
2009. jan. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez egy eléggé egyoldalú, majdnem hogy plátói kapcsolatnak tűnik. Ha úgyis külön vagytok, nézz körül, ismerkedj, aztán majd találkozol olyan fiúval, akit tényleg érdekelsz. Mert ez a srác szemmel láthatóan nagy ívben tojik arra, hogy a barátnőjének nevezed magad.
2009. jan. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%

I ♥ Poker. :$

Speciel utálom a pókert meg a nőket is!!!

2009. jan. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A póker jó játék, de a faszi egy genyó. Dobd ki, hidd el, a kezdeti hiánya után sokkal jobban fogod magad érezni!( és ha kicsit érdekli, mi van Veled, úgyis jelentkezik majd - de ne dőlj be neki)
2009. jan. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szeretnél szenvedni egy életen át? jól esik ha kihasználnak? ha nem törődnek veled?


Ha a kérdésekre "NEM" a válasz akkor sms-ben küldj neki egy END szót és ezzel el is intézted.

2009. jan. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!