Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » S. O. S. -Hogy írjam le az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. -Hogy írjam le az érzéseimet?

Figyelt kérdés

Nah szóval az a helyzet, hogy van egy lány aki nagyon nagyon tetszik, azonban nagyon ritkán tudunk találkozni, többnyire MSN-en beszélgetünk. Abban kérném a segítségeteket, hogy ma este 22-kor el szeretném neki mondani, hogy többet szeretnék, mint barátság. (a 22.00 előre megbeszélt időpont :S), és hogyan közöljem ezt vele? Mit írjak, s hogyan ...:S

Tudom az msn egy utolsó dolog... de... :S


2010. dec. 4. 21:38
 1/4 Moszuke ***** válasza:
83%

lány üzenete: szia, megjöttem:)

te üzeneted: szia.

te üzeneted: szeretlek!

*hatásszünet*

te üzeneted: upsz, leütöttem az entert, bocsi^.^

te üzeneted: de hát ami az igaz

lány üzenete: oké, akkor dugjunk, átjössz?

te üzeneted: áh nem, nem merek. szia most mennem kell aludni.

lány üzenete: hát jó, szia



így próbáld meg.. de ha akarod átköltheted egy picit.

2010. dec. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Moszuke ***** válasza:
100%

de írhatsz uncsi módon is. használj ilyeneket:


lepkék a hasamban, izzadó tenyér, elakadó szó, elveszek a szemeidben, szép a hajad, megöl a mosolyod, élek-halok az illatodért, megveszem az érintésedért, tök jó veled, nem bírom levenni a szemem az ajkaidról, bárcsak itt lennél, tetszel nekem (ne használd a szeretlek szót, ha még nem ismered őt)

szeretném ha te meg én..., fura melegséget érzek melletted, folyton rád gondolok, bárcsak látnám a mosolyod most,


aztán készülj fel ilyen kontra kereszt kérdésekre:

mért pont én?

jaj ugyan nem is vagyok szép.

jaj ugyan nem is vagyok kedves.

mióta érzel így irántam?

ez most komoly?

nem értelek.

mire célzol?

ez most az amire gondolok?

bocsi, de nem.

oké, mikor fussunk össze?

2010. dec. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem akarod majd megcsókolni, mikor elmondod?

ha igen akk élőben mondd el neki! az msn mindent tönkretesz

2010. dec. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Végül is abban maradtunk, hogy hétfőn este, személyesen...

Szóval készülhetek... Már előre félek...

2010. dec. 5. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!