Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nem tudok jo donteseket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem tudok jo donteseket hozni?

Figyelt kérdés

Nem tudom mostanaban mi van velem, valakivel ossze akarok jonni nem lehet mert ki tudja milyen baj van akkor (parkapcsolat, nem akar stb) s amikor van nekem csajom akkor jonnek hozzam h nem akarsz kibekulni , osszejonni stb.

Munkahelyemen tortent ezelott 8 honapja elkezdtem udvarolgatni a munkatarsamnak, 2 honapig tartott elutasitott , egy hetre rea osszejottem mas csajjal akit ismerek 3 eve, s valamelyik nap beszelgettunk, s elo hozodott h miert nem akarsz ossze jonni velem.Kicsit valtoztatnal magadon es szebb jovo alna elenk. EN erre nem tudtam mit mondjak , mert a mostani baratnomben nem vagyok annyira szerelmes mint o belem, akarmikor osszejonnek a munkatarsammal.

Mit tegyek , mi lenne a jo dontes ?


2010. dec. 4. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Most elfogult leszek...ha a munkatársadat jobban szereted,illetve jobban érdekel,akkor Őt válaszd!Azt írtad,bármikor összejönnél Vele.Akkor mire vársz?
2010. dec. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Oxa ***** válasza:

Szia!


Az esetek többségében amikor az ember párkapcsolatot szeretne találni, akkor csak szexpartnerek akadnak, vagy épp semmi! Amikor semmit nem akar, vagy már párja van, akkor szokott a szinglisereg felszabadulni. Ennek jó kérdés, hogy mi az oka?! De, nem is lényeges!


Ha reálisan nézzük, akkor ugye az ember azt teszi meg, ami neki a jó, a kedvező!

Viszont számolni kell azzal, hogy a mostani barátnődet valamennyire már ismered. Tehát tudod a hibáit és jó pár dolgát.

A munkatársaddal pedig lehet, hogy rendkívül jól kijöttök, mint haverok/barátok, de egy párkapcsolatban ez pont az ellenkezője lenne!


És, mondjuk tegyük fel, hogy otthagyod a jelenlegit a munkatársad miatt. Megteheted, mert nem vagytok összeláncolva. Ám, ha idővel kiderül, hogy az új párkapcsolat nem az igazi, akkor a régihez ugye már nem egy szép dolog visszamenni! Tehát akkor ott fogsz tartani, ahol a part szakad! Se régi, se új!


Én inkább azt mondom, hogy a jelenlegit kezd el elfogadni, ha már összejöttél vele. És, ha idővel mégsem jönne össze a kapcsolatotok, akkor még bőven ráérsz egy újat keresni! Akár a munkatársad, akár más személyében!


Sok emberről tudok, akik éveken át nagyon jó barátságban voltak, majd úgy döntöttek, hogy párkapcsolatba kezdenek. Ez elment egy ideig, aztán mára se kapcsolat, se barátság. Szerintem erre senkinek semmi szüksége!


Az viszont már alanyi jogod, hogy mindezen dolgok után hogy döntesz!


Ami nekem szemet szúrt, az a következő mondat: "Kicsit változtatnál magadon és szebb jövő állna elénk".

Nos, elutasítás után változtatni valakin? Ez nekem kicsit furcsa!

Ha valakivel szebb jövő állna elénk, akkor elfogadom a hibáival, és nem azonnal akarom megváltoztatni!

És ugye, ha itt figyelembe vesszük, hogy a jelenlegi téged úgy fogadott el, amit az új változtatni szeretne, akkor ott tartunk, hogy van aki már elfogadott, és azért szeret amilyen vagy, a másik fél pedig elvárásokkal indít!

Nekem ez valahogy nem kellene! De ez magánvélemény!


Hmm, na sok sikert a döntéshez!

2010. dec. 5. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!