Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hogy kérdezzem meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogy kérdezzem meg?

Figyelt kérdés
Adott egy lány aki tetszik olyan 2 hónapja. Sokat dumálunk, elvagyunk. Ő nem tudom mit érez, nem merem megkérdezni, mert félek hogy nemet mond. A napokban tudtam meg hogy 1 éve tetszettem neki. Szeretnék vele járni de nem tudom hogy hogxan kérdezzem meg.PLS segítsetek.. A váloszokat előre is köszi :). (15/F vagyok)
2010. dec. 4. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
amikor ugy érzed csókold meg lágyan és mond neki h szeretlek Érteni fogja sok sikert :D
2010. dec. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ha nem mered elmondani akkor elszalasztod a csodás pillanatokat...:D

nemtudom ...mondjuk msnen kérdezd meg h "még mindig tetszem?:D mert hallottam h 1 éve bejöttem neked."

és ha igent mondd (valószínüleg) akkor hívd el randira:D és ott meg lehet az amit az első válaszoló írt..:D

soksikert. és mesélj majd.:)

2010. dec. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de sajnos mindíg próbálok neki jeleket adni de úgy viselkedik velem mint ha nem érezne semmit...talán csak a barátjának tart
2010. dec. 4. 19:43
 4/8 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok.:)


hát szerintem egy próbát meg ér ha megkérdezed:) ne keseredj el és legyél te is magabiztos:)

2010. dec. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

jah és elfelejtettem említeni hogy tavaly télen fogadásból

felhivtam és azt mondtam neki hogy járni akarok vele (persze akkor még nem éreztem semmit) ő ezt elhitte és én másnap megmondtam neki hogy csak vicc volt. nagyon a szivébe gázoltam... Tudom hogy ilyennel nem illett volna viccelődni de az időt nem tudom visszaforgatni. Azóta már bocsánatot kértem tőle legalább 10-szer...

2010. dec. 4. 19:51
 6/8 A kérdező kommentje:
ez pedig gondolom alaposan csökkenti az esélyeim...
2010. dec. 4. 19:52
 7/8 anonim ***** válasza:
ezek szerint ő már akkor is szeretett téged... lehet hogy azért nem mutat most ki semmit,mert akkor átvágtad...nem? mondd el neki hogy szereted, és mondd neki mellé hogy most nem csak fogadás meg átvágás a dolog... hajrá:) 13/L
2010. dec. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Moszuke ***** válasza:

hát kedveském...

állj elé szépen és mond ezt:


szia,

emlékszel még régen amikor felhívtalak és azt mondtam járni szeretnék veled aztán kiderült, hogy csak fogadás volt? *lány reakciójától függően folytasd, nonverbális jelek stb*


szeretnék bocsánatot kérni amiatt nagyot hibáztam *ekkor már nonverbális jeleket küldjed keményen, ha kell sírjál*,

felelőtlen és idióta voltam, nem tudtam, hogy ezzel mekkora fájdalmat okozhatok neked. *szituáció függően átöleled megfogod a kezét stb* nem kérhetem, hogy megbocsájts nekem emiatt... de

*hangulat és szitu függő viselkedés, szünetek, akármi*

azóta sok minden megváltozott, bla-bla teccel dugjunk. ennyi


*/ha nem tetszik a szöveg költsd át:D

bár lehet hogy nem jó ötlet feltépni neki a sebeit a átverős dologgal kapcsolatban.. de szerintem így korrekt. én így csinálnám. de fontos ha feltéped a sebeket küldjed a jeleket keményen és jól bánj a szavakkal, hogy érezze megbántad, bla-bla-bla

22/f

2010. dec. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!