Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom megvádol, miután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom megvádol, miután kimagyarázom magam, eljutunk a szakításig, amivel nem foglalkozik. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

rámfogta, hogy a pénzt látom benne.

felvilágosítottam, hogy semmi anyagi előnyöm nincs tőle és kiborít, hogy így gondolkodik rólam.

3 napos balhé után bocsánatot kért.

de ezt akkorra időzítette, amikor én már le mondtam róla, hogy nem akarok olyannal járni, aki aljas dolgokkal megvádol, kikészít.

ezt hogy megírtam neki, annyit válaszolt,töröljem ki a leveleit, ne haragudjak, éééés: "bocs, most megyek kajálni."azóta eltelt 3 óra és nem ír.

ezt mire véljem?

ha vége, az már nem is érdekli?

szerintetek?


2010. dec. 4. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szánalmasak vagytok, fel kéne nőni!
2010. dec. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem megvárja, amíg kitombolod magad, és utána visszaoldalog, mintha misem történt volna.


2 dolgod tehetsz:

TÉNYLEG kidobod. Nem csak mutatóba. telefonszámtörlés, miegymás.

Hagyod, hogy megússza.

A köztes megoldások SEM túl hatékonyak...

2010. dec. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkor mi is a hatékony?
2010. dec. 4. 17:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztosan érdekli, különben nem kérne bocsánatot a szakítás küszöbén. Inkább idomít, hogy mindent lenyelj tőle és körbeugráld.
2010. dec. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi

a komolyabb terveimnek vele, annyi

soha többé nem tervezek vele!

2010. dec. 5. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!