Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Nem tudom mit érzek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Nem tudom mit érzek?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm viszonylag sokáig kellet űzni mire meglett, mostmár viszont úgy érzem hogy már nem vagyok annyira lelkes, és ez mindig így van hogyha megvan egy csaj utána már nem kell, miért van ez? Mit tegyek? Ő meg annyira lelkes, szakítani nem akarok/nem tudok/nem is vagoyk benne biztos hogy ez lenne a jó megoldás, mit tegyek? :|
2010. dec. 4. 16:34
 1/4 Funktasztikus ***** válasza:
49%
jegyezd meg: Az ember olyan hogy csak addig lelkes a dolgokért ameddig meg nem kapja!
2010. dec. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Adj magadnak egy kis időt ha muszáj, próbáld rendezni magasban a dolgot. De ha nem érzel másképp, ne hülyítsd!
2010. dec. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már nem érdekel,akkor csak a vadászat öröme miatt szerezted meg,ergo Te ezt a lányt nem szereted igazán.Szóval szerintem inkább engedd el,és ne játszadozz Vele!Majd találsz magdnak valakit,akibe tényleg szerelmes leszel,de addig is ne húzd az időt,meg mások agyát,mert nem éri meg.
2010. dec. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
1,5 hónapja jöttem össze egy sráccal,aki mellesleg az o.társam.. eleinte tökjó barátok voltunk,imádtam vele lenni, és mikor összejöttem,ugyéreztem h ez már teljesen más érzés mint elötte,h nem szeretem teljes szívemből .. de aztán adtam magamnak egy kis időt,hátha kialakul majd a helyzet,és hát kialakult,rájöttem h tényleg nagyon szeretem:) szóval szerintem te is adj magadnak egy kis időt,és ha nem változik semmi,akkor beszéld meg vele,ne hülyítsd ! :) 15/L
2010. dec. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!