Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan bánjak a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bánjak a barátommal, ha részeg?

Figyelt kérdés

Kicsit hülyén hangzó kérdés de komolyan kérdezem, örülnék ha valaki adna tanácsokat. :D


Most van először barátom, 3 hónapja és most megyünk el először együtt buliba (egyik haverjának szalagavatója lesz) és hát a barátom biztosan be fog rúgni... ritkán lesz részeg, csak ilyen nagyobb bulik alkalmával max 2-szer egy évben, de azt mondta most biztos, mert a sok zh után le kell vezetni a feszültséget. :D

Na és én soha nem szoktam részeg lenni és nem s járok olyan társaságba, és nem tudom hogy viselkedjek vele ha ő az lesz.. ugyanúgy mintha józan lenne? :D


2010. dec. 4. 16:18
 1/3 Funktasztikus ***** válasza:
100%
vidd haza fektesd le persze nem szexre gondook hanem dobd be az ágyba:)
2010. dec. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Funktasztikus ***** válasza:
100%
háth ha kicsit ivott akkor nagyon vidám leszz ha felöntött a garatra akkor elég rendesen kileszz ütve vkinek haza kell vinnie:D
2010. dec. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
takarítsd ki a hányásából, cipeld haza a hátadon és még szexelj is vele, ha kedve támad hozzá. másnap pedig készíts ki tejet, vagy vizet és egy vödröt az ágya mellé.
2010. dec. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!