Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok egy ilyen kacifántos helyzetben?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel együtt voltam 1 hónapot. A baj forrása ott kezdődik, hogy az ex barátja volt vele minden bajban. 2 évet letöltöttek egymással, segítette mindenben a srác tényleg az életét köszönheti neki a lány.Megromlott a kapcsolatuk a lány ki is dobta a gyereket. Összejöttünk, szeretett engem a lány, és a mai napig szerelmes belém.Sajnálja a gyereket, és nem bírja kiverni a fejéből, mert a srác tényleg mindent megtett. Ezt én is elmondhatom aki szenvedő alany ebben az egészben. A gyerek visszament hozzá, a lány kidobta.. nem engedte közelebb. Most velem megszakította a kapcsolatot, és összejött a gyerekkel úgy, hogy engem szeret. Mondtam neki velem nem játszik, mondta hogy nem játszok veled, eszméletlenül szerelmes vagyok beléd, de nem akarom hogy szenvedj, Isten bocsássa meg hogy nem bírom kiverni a fejemből, azt az embert akinek az életem köszönhetem.


Röviden: együtt van a volt barátjával, úgy hogy nem szereti,úgy hogy engem szeret, csak nem bír közel lenni hozzám mivel a gyereket sajnálja hogy ki lett dobva. Szerintetek nekem mit kéne tenni? Nekem ez a lány életem szerelme.. és ő is szeret. bármelyik percben megcsalná a csávóját velem, de nem bírja kidobni mert a gyereknek sok mindent köszönhet. ... mit tegyek??! _Nem bírom elfelejteni_


2010. dec. 4. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
keress mást. Ilyenért nem érdemes az időt húzni, veszekedni, sz@r@kodni. Küldd a fenéba a régi pasijával együtt, azt ne is találkozz vele. Nem éri meg hidd el. Soha nem fog téged szeretni. Hazudik. Bűntudata van. Nem tiszta. Pont.
2010. dec. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a nő csak játszadozik Veled,hazudozik,húzza az agyadat.Hagyni kell a fenébe,nem éri meg rá időt és energiát pazarolni.
2010. dec. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos, tudom hogy szeret.. mert sírva remegve mondta el hogy nagyon sajnálja. Gyerek volt mellette mikor kórházba volt.. mikor elhagyta az anyja.. ha nem szeretne , nem írna. lelépne vagy elküldene....
2010. dec. 4. 16:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Kísértetiesen hasonló helyzetben vagyok. 1 éve küzdök a lányért, a másik srácot meg 4 éve ismeri. Most kezdünk szerintem egyenesbe jönni. Ha akarsz, írj privátot. Ha nem, akkor meg annyit tanácsolok, hogy ha tényleg ő álmaid nője, akkor tarts ki mellette. Ugyanúgy ahogy a másik srác. És bírd ki valahogy, bármeddig tarthat ez a sz@r, de ha tényleg szeret, akkor ott leszel neki. Nekem is kurv@ra nehéz néha. Arra figyelj, hogy a saját életed ne hanyagold el és ne tedd tönkre miatta. Én megtettem sajnos. Minden jót!


24/F

2010. dec. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Írtam.
2010. dec. 4. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!