Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Hogy felejthetn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogy felejthetném el?

Figyelt kérdés

A szakításunk körülményeit egyszer már leírtam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Azóta eltelt egy kis idő, de egyre rosszabb. Nem bírtam ki, írtam neki, és tahó módon rázott le, ráadásul gúnyosan. Rettentően rosszul esett, nagyon fájt, hogy ilyeneket írt. Egy év után ennyi szeretet nem maradt benne, hogy legalább nem küld el a francba? Mindig mindent megtettem érte. A legrosszabb, hogy még így is szeretem. Csajozni próbáltam, de nem tudom kiverni a fejemből, és mindig eszembe jut. Szerencsére mikor dolgozom, akkor kicsit, pár órára elfelejtem, de ha kicsit nyugis a helyzet, és nincs pörgés már megint rá gondolok. Még a barátaim sem tudják feledtetni, mikor velük vagyok. Őszintén, még az is megfordult a fejemben, hogy megint írok neki, de a büszkeségem szerencsére nem engedi...


2010. dec. 4. 14:43
 1/4 Moszuke ***** válasza:

szerintem örülj neki, hogy tahó módon lerázott mert így könnyebb felejteni/megutálni.

szakíts meg vele minden kapcsolatot és mindent ami emlékeztet ő rá, dobd ki.

a többit bízd az időre.. és ha csak tudod mindig foglald el magad valamivel.


és ne állj át a sötét oldalra:) sok fiú azt teszi az első komoly csalódás után:DD bírd ki, hogy nem leszel olyan mint az exed:)

22/f

2010. dec. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

elsőnek igaza van amúgy..


Próbálj arra gondolni, hogy szilveszterkor beb@szhatsz és senki nem szól majd rád, és keress szilveszterkor egy csajszit aki kapható egy estére és máris helyrejössz.

2010. dec. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Igyekszem, de tegnap este, mikor egy csajjal táncoltam, meg is csókoltam, azt hittem jobb lesz, de még rosszabb lett. Úgy éreztem, hogy megcsalom az exem... :S Pedig tudom, hogy nem. Sms-ezek is a lánnyal azóta, de nem akarom kihasználni...
2010. dec. 4. 16:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha meg nem akarod kihasználni, akkor meg miért ne lehetne vele komolyabb ha ő is szeretné????


Nem kötelező hónapokat otthon sírdogálni meg gubbasztani, 2mert milyen már szakítás után azonnal belemenni új kapcsolatba" utóbbi hülyeség, ha szeretné és téged is érdekel a lány akkor miért ne?????


Ki tudja mikor jön még egy....

2010. dec. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!