Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől lehet ez? Iszonyatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet ez? Iszonyatosan fáj. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

szóval van egy lány jóba voltunk együtt voltunk.. ő nagyon nagyon kib*szott velem .. de megbocsájtottam és most ha ölelkezek vele vagy bármi más azt érzem szétszakad a szívem belül és bele fogok halni...

17/f


2010. dec. 4. 13:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Mi a "bűne?"

Megbocsájthatsz neki és el is felejtheted őt...

2010. dec. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
megcsalt :S
2010. dec. 4. 14:12
 3/16 anonim ***** válasza:

Sajnos ez fog is fájni nagyon egy darabig:(

De nem tudsz mit csinálni...Iődvel majd elmúlik és találsz egy másik lányt, aki nem egy...(nem ismerem őtt és azt sem tudom, hogy miért csalt meg, ezért nem írok inkább rondát).

Ha szeretnél, csak akkor legyél jóban a lánnyal. Azért mert nem ölelgeted, még nem jeletni azt, hogy utálod vagy utálnod kell. Remélem minél előbb rendbe jössz majd lelkileg és sok sikert kívánok egy új, szép és tartós kapcsolathoz!

2010. dec. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Te nem lettél kevesebb emiatt a lány miatt! És nem jeleni azt, hogy rossz voltál vagy elrontottál valamit! Ne hibáztasd magad! Mindketten azok vagytok egy kicsit, de ha a lány nem vallotta be a megcsalást, akkor ő jobban.
2010. dec. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Barátaid mit mondanak?
2010. dec. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
nem nagyon dumáltam meg velük..
2010. dec. 4. 14:25
 7/16 anonim ***** válasza:

A kérdésre a válaszom az, hogy ne fordulj magadba semmi esetre sem! Szomorú, de nem csak veled történik ilyen...

Tovább kell lépni és megalkotni a jövőd, elérni a céljaid!

A nőkkel meg várj szerintem egy kicsit, ha komolyabb kapcsolatot szeretnél!

2010. dec. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egyébként hány hónapot voltatok együtt?
2010. dec. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

3 év barátként

2 hónap rendes kapcsolat.

2010. dec. 4. 14:35
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha van kedved írd le, hogy mit mondott neked a lány, miért tette vagy hogyan derült ki...
2010. dec. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!