Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lephetném meg a páromat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lephetném meg a páromat, amivel kifejezhetném a hálámat, hogy az elmúlt másfél hónapban támogatott, és akkor is mellettem állt, amikor más már rég ott hagyott volna?

Figyelt kérdés
Elég nehéz másfél hónap van mögöttem. Rengeteg tanulással, tudományos munkával, mellette még beteg is voltam, így igazából szex sem nagyon volt. És a barátomnak soha egy rossz szava nem volt. Eltűrte, hogy második helyre szorult, hgoy szinte csak alvás közben voltunk együtt, hogy nem szeretkezünk, elkísért orvoshoz, nem panaszkodott, nem fenyegetőzött, hogy elhagy, ha nem változtatok, sőt amikor fel akartam adni, akkor ő segített abban, hogy tovább csináljam. Most végre vége az egésznek, és most veszem észre legjobban, hogy mekkora segítség volt nekem Ő. Nélküle nem sikerült volna az egész. Mivel lephetném meg, amivel meghálálhatnám, hogy ennyire mellettem állt? Semmi ötletem nincs, hogy mivel lephetném meg. Ti mit ajánlanátok?
2010. dec. 4. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem azzal hogy nem csalod.. meg elég nagy hála... ha szeretek valakit én ezt ugyanúgy megteszem neki önzetlenül.. nem kell ajándék meg semmi.. a legjobb amit tehetsz sokat leszel vele meg stb mellette vagy. engeded magad szeretni és rá 2 hónapra nem csalod meg..

nekem ettől több nem kéne..

17/f

2010. dec. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Legyél érdemes a szrelmére, hogy ne bánja meg.

Ha ez a "jóban-rosszban" dolog kölcsönös, szerintem nem kell több.

2010. dec. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen meg akarod lepni akkor dobj össze vmi finom vacsit és csináljatok egy olyan estét ahol csak ti ketten számítotok:)
2010. dec. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is a legfontosabb az, hogy majd ő is számíthasson rád hasonló helyzetben!

De én a helyedbe lehet hogy elmennék vele egy közös kis wellness fürdőzésre. Kikapcsolódás, mindeketten pihentek, és ha van a közeletekben ilyen jellegű hely, akkor 3-4-5 ezerbő ki is jön :)

2010. dec. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A vacsi tényleg jó ötlet. Az ágyban pótoljátok be, ami elmaradt. Biztos már nagyon kíván. Az összebújásnál mondd el neki, hogy milyen fantasztikus társad, és mennyit segített neked.
2010. dec. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!