Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lenne ez szégyen? ) :

Figyelt kérdés

a barátomnak vettem egy aranyos macit karácsonyra,de nem kevés ez?:(

nem akarom túlzásba vinni sem,de mit vegyek még neki,ami nem olyan drága?

16/L

ő is 16


2010. dec. 3. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
inkább törekedj az értékesebb dolgokra, amiket nem lehet megvenni. Szeretet, lelés, csók, stb. amit ki tudsz találni. Legyetek együtt!
2010. dec. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem ha 25.-én vagy 26.-án amikor együtt tudtok lenni és összeütsz neki valami finom kaját, vagy rendeltek egy pizzát, és egy kis gyertyafény, romantikázás, szerintem ez tökéletes ajándéklenne neki.


16/F

2010. dec. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Teljesen elég. Még esetleg vehetsz egy képeslapot, tökelég.


20F

2010. dec. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem, de mondjuk vehetnél neki valamit, aminek örülne is, és nem kényszeredetten.

Maci egy 16 éves fiúnak? Ugyan már, ennél még sz*rás közben is jobbat lehet kitalálni. Vagy ennyire nem ismered?

2010. dec. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem egy maci jó ajándék én is azt kaptam a bnőtől az első közös karácsonyunkkor és be volt fujjva a parfü,ével, szerintem az tökéletes ajándék, meg persze amit írtam már az is jó ötlet(szerintem), mármint a vacsora


16/F

2010. dec. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi szépen mindenkinek!(:

és igen tényleg jó ötlet:)

2010. dec. 3. 23:06
 7/8 anonim válasza:
az ajandek nem nagyon szamit egy kis maci es egy finom csoki sokat jelent neki :x.....ad att neki erzeseid sztm attol nagyobb ajandek nem kell
2010. dec. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 199303 ***** válasza:

én is plüsálatot vetem a barátomnak és egy kis képeslapot is raktam hozá amit tele irtam neki az érzéseimmel:) ez tavaly karácsonykor volt:)nagyon örült neki, föleg mert mi sokat vagyunk egymástol távol több száz kilométereket:( és mindig viszi magával a plüsálatot meg a képeslapot és amikor hiányzok neki elöveszi és elolvasa nagyon jo érzése lesz neki töle:)

17/L

2010. dec. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!