Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiányzik a flört, a bizsergés....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik a flört, a bizsergés. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már 6 éve vagyunk együtt. Szeretjük egymást. Mégis hiányoznak a régi dolgok, egy kis flört, egy kis bizsergés, gyomorideg, stb. Tudjátok jól. Mit csináljak? :(
2010. dec. 3. 22:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szakits vele
2010. dec. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Szakítsatok. HA szeretitek egymást ELÉGGÉ és HA bíztok egymásban ÉS HA biztos vagytok benne, hogy az érzéseitek nem fognak változni akkor nyíltabb kapcsolat irányába elvihetitek IDEIGLENESEN a dolgot. Amíg ismét jutnak ilyenekből neked másoktól.
2010. dec. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
hiányzik a gyomorideg? amikor nemtudod hogy szeret e vagy csak játszik veled? hát kössz nekem van belőle bőven... nem bánnám ha biztosabb lehetnék benne hogy komolyanvesz. és valakinek ez hiányzik... énmeg kikészülök. cserélhetnénk :)
2010. dec. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ha ez a dolog hiányzik, akkor (szerintem) nem vagy szerelmes, csak megszokásból vagytok együtt. Ha ez így van, akkor nem biztos, hogy tovább kellene folytatnotok.
2010. dec. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
6 éven keresztül nem is lehetsz szerlmes, persze h átalakul.
2010. dec. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Na igen 6 évig nem lángolhat állandoan a kapcsolat nem lehet ugyanaz. Probálj meg a kapcsolatba szint vinni érdekesebbé tenni a mindennapokat ha nem sikerül és még mindig flörtre vágysz akkor szakits vele.
2010. dec. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Én ezt úgy oldom meg,hogy néha néha egy kisebb flört belefér.:)

Nagyon szeretem a párom és soha nem csalnám meg.Életem párja.De ha beülök barátnőimmel egy étterembe és egy helyes pincér flörtöl velünk,akkor nem utasítjuk el gorombán,hanem hasonló módon reagálunk.Néha egy-egy visszajelzés,hogy még mindig észrevesznek a férfiak,és még mindig be tudnám vetni kisebb praktikáimat,igazán fel tudja dobni a napom.:)Így megvan a komoly kapcsolat,a szerelem az életemben,de ott van egy kis flört is.A bizsergés és gyomorideg?!Hát azt még mindig kiváltja belőlem a párom..az ágyban.:)


Ha tényleg szereted őt,nem akarod emiatt elhagyni,akkor egyszerűen csak legyél benne az ilyen mindennapi "kalandokban".A közértben,a bankban,az utcán..Ha adsz és kapsz néhány mosolyt idegenektől,szerintem az nagyon sokat segít.:)


23N (5 éve vagyunk együtt)

2010. dec. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
De nélküle meg nem tudnék élni. :) Ez úgy látszik elég bonyolult... :(
2010. dec. 3. 23:01
 9/20 anonim ***** válasza:
Mondom én. Ha megbíztok egymásban eléggé hozzá akkor kérd meg, hogy engedjen kicsit szabadjára, had flörtölgess szabadon. Engem speciel ha tudnám h ez teszi boldoggá még az se zavarna ha a barátnőm mással hemperegne amíg engem szeret. Ha ezt rendesen átbeszlitek, biztosítod a párod arról, hogy részedről felé semmi sem fog változni és elmagyarázod neki, hogy erre miért van szükséged (a kapcsolatotok megóvása) akkor biztosan belemegy. Sajnos már megoldás azért nem nagyon van, mert ez idővel felőrölhet.
2010. dec. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Bonyolítja még a helyzetet, hogy szinte csak férfi munkatársaim vannak... De amúgy soha nem csalnám meg a párom. Ha ilyesmi megfordulna a fejemben, akkor előbb szakítanék vele. Egyszerűen csak hiányoznak a régi dolgok. :( És meghülyítenek az új ingerenciák, most kezdtem el nemrég dolgozni, egy nő kollégám van, de nem vagyunk beszélőviszonyban.
2010. dec. 3. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!