Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit vegyek neki?

Figyelt kérdés
2 hete vagyunk együtt.. nem tudom mit vegyek neki karácsonyra.. ti mit vennétek? ő 20 éves fiu én 15 éves lány.
2010. dec. 3. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
egy kisbabát... hogy lássa milyen voltál 15 évvel ezelőtt xD
2010. dec. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem egy kis apróságot, azért két hét nem egy nagy idő, gondolok itt olyan tárgyra amit minden nap lát, és rád tud gondolni :) egy plüss, kulcstartó, stb. akármi. vagy sálat, és fújd be a parfümöddel.
2010. dec. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
lurva viccees vagy :))))
2010. dec. 3. 20:57
 4/11 A kérdező kommentje:
igen én is ilyenekre gondoltam!! vagy egy kulcstartóra amibe belevan gravirozva a neve.. vagy egy önggyujtót és belegraviroztatva h szeretlek .. azt is mindannp látná!:) de a sál nem rosz ötlet:P köszönöm!!:)
2010. dec. 3. 20:59
 5/11 anonim ***** válasza:
bezzeg a 20 éves csajok ránk se néznek, ti meg itt kúratjátok magatokat 20évesekkel... elmentek ám a g*cibe :D
2010. dec. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
figyu bunkócska.. neked ehhez semmi közöd! :) am meg ki mondta h megjuratom magam?>) tudod a szerelem NEM szexről szól! :
2010. dec. 3. 21:05
 7/11 anonim ***** válasza:
hát nem is arról beszéltem legfőképp, hanem hogy ti simán megkaphattok egy idősebb srácot, míg nekünk ilyen korban igazából semmi esélyünk az idősebb nőknél...
2010. dec. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát.. sajnálom.. :///
2010. dec. 3. 21:11
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem tetováltasd a szemhéjadra, hogy "Szeretlek édes drága egyetlenem, a szerelem nem a dugásról szól, de mindörökké a tied vagyok! puszi cia ceri lájk"

Kicsit hosszú, de biztos teccene neki! :D


Kakszilajos te meg ne elégedetlenkedj, énis pedofil vagyok.

Holnap megyünk csajozni a szomszéd óvodába. Jösz teis? xD

2010. dec. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hol laksz lovacska? :D
2010. dec. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!