Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet esély egy kapcsolatra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esély egy kapcsolatra katonaként?

Figyelt kérdés

a fősulin csak hétvégén tudunk találkozni, és utána meg ritkábban de lehet így valahogy?

létezhet így egy kapcsolat?ha tényleg szeretjük egymást ezt kibírja?várna rám ennyit a lány?


2010. dec. 3. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Évekig éltem ilyen kapcsolatban. De van rá más példa is : kérdezz meg egy hivatásos katonát, nekik is van családjuk, pedig akad külszolgálat,stb.


Ha szeret megvár, ha meg nem szeret ennyire, akkor jobb, ha most derült ki, mint 10 év múlva....

2010. dec. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én a barátommal havonta tudok csak találkozni egy 7végére a táv miatt, de szerintem nállatok se lesz gond ha szeretitek egymást :)
2010. dec. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne esély? Büszke lennék a páromra, ha egyetemre járna és ráadásul ilyen jó iskolába :) És várnék rá :)
2010. dec. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon büszke lennék rá, ha a párom katona lenne. :)

Szerintem ha két ember szereti egymást, képesek várni egymásra. Én legalábbis bármennyit képes lennék várni a szerelmemre. :)

21/l

2010. dec. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!