Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek belemenjek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit a netről ismerek és akar velem találkozni. Nekem is szimpatikus viszont nem úgy szeretem, hogy járnék is vele. Amúgy nagyon jól kijövünk állandóan nevetek mikor beszélgetünk. :D Ezt azért kérdezem, mert most pont egy olyan fiút heverek akivel szintén így indult a dolog...teljesen odavolt értem én ő érte nem nagyon, viszont idővel megfordult a dolog, mire igazán beleszerettem addigra én már nem nagyon érdekeltem őt. :/

17/L


2010. dec. 3. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Inkább mint egy igazi nő törd össze az ö szivet is :)
2010. dec. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1: Először bizonyosodj meg arról, hogy megbízható-e, mert neten nem mindig lehet kiismerni az embereket! (tapasztalat)

2: Szerintem ne parázz rá nagyon, majd alakul, ahogy alakul:D nem is biztos, hogy be fog jönni

2010. dec. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És ő randiszerűen akar veled találkozni? Mert nem mindegy. A haverjaiddal, barátaiddal is találkozol, végül is. Vele is lehet úgy is, mint baráttal... jókat beszélgetni és ilyesmik.
2010. dec. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!