Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Hogy tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogy tudnám megfogni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel jó barátok vagyunk, naponta beszélünk telefonon, egy a baráti körünk is. Sokat vagyunk együtt, de csak barátként közeledik hozzám. Én próbálok nem csak barát lenni, odafigyelek az öltözködésemre ha vele vagyok, előzékeny, kedves, odafigyelő vagyok vele szembe. De nem haladunk... Mit tudnék még tenni? Ő "elvileg" nem akar barátnőt csak 18-19 évesen (most 17 én 16) mert most még másra akar figyelni (tanulás, hobby, család stb) ez sokszor szóba jött köztünk. Neki elég erős ez az elhatározása, de nem tudnám mégis valahogy ebből kizökkenteni? Mert én meg belepusztulok a szerelembe:/
2010. dec. 3. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha másra akar figyelni, akkor miért akarod erről elterelni a figyelmét? Különösen a tanulásról.
2010. dec. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért mert fullig bele vagyok zúgva ennyire egyszerű :)
2010. dec. 3. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!