Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye, hogy jól érzem?

Figyelt kérdés

Barátnőm kidobott. Visszamegy az ex barátjához. Nem úgy dobott ki, hogy nem kellesz nekem ő kell, hanem ez egy ilyen történet:


2 éves kapcsolata volt, a gyerek mindent meg tett érte.

1-2 nap alatt jöttem neki, és megszerettük egymást.. nem szerelemből de mellette voltam kemény 1 hónapot. Nem nevezném járásnak, mert a "sajnálat" miatt, hogy mindenki tudja az exe milyen rendes volt vele nem vallt be engem a szüleinek. Most visszamegy a barátjához úgy, hogy nekem sírja el hogy nem tudom mit tegyek, fáj hogy bántanom kell.. ezeket ő mondta. Beszéltem ma vele, azért megy vissza a sráchoz, mert ugye 2 év alatt ismerte mindenki és el is fogadta. Már más dolguk nem volt, csak élni nyugisan. Velem kicsit foglalkozni kéne, bemutatni stb. stb. stb. egy példával tudnám ezt leírni igazából:

Van egy házad 2 éve benne laksz. Nem szereted már egyáltalán a házat, de ismered. Csukott szemmel eltalálsz benne, mindenhova. Szüleid, rokonok, barátok tudják hol van ez a ház és ők is ennyire ismerik. Elhagyod, árverésre teszed a házat. Veszel egy újat , amiben jól érzed magad csak ki kéne ismerned, szüleidnek is, barátoknak is rokonoknak is. Mindenkinek.. még Neked is. Inkább a könnyebbet választod, vissza mész a régi házhoz bármennyire is tudod hogy egyszer az új házban fogsz élni.


Ezt elmondtam így neki, és igazat adott... lehajtotta a fejét felnézett és ennyit szólt: Így van...


Az exét nem szereti csak megszokásból+sajnálatból+lustaságból van vele. Engem szeret. Tudja ő is.. csak így egyszerűbb.. Menjen vissza mondtam neki tanulj a hibádból. Szerintetek is 2 hónap lecsengés után itt fog állni előttem hogy megbántam szeretlek te kellesz ? ... vagy ha nem is jön, de ezt fogja érezni... jól érzem??


2010. dec. 3. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nem szerelemből voltál vele, mindenki mással jobban jár
2010. dec. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha képes így együtt lenni az exével...Nekem utána már nem is kellene.
2010. dec. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Funktasztikus ***** válasza:
akk igazábol nem is a barátnöd....
2010. dec. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szeret, akkor meg fogja bánni. Lehet, hogy nem két hónap múlva, de valamikor biztosan rá fog döbbenni. A könnyebb utat választotta, és ez gyávaság. Változtatni tudni kell, és talán jobban is jársz, hogy nem egy ilyen ember marad melletted, még ha most rossz is. Sajnálom :(
2010. dec. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem szerelemből, úgy értem most a vége fele éreztem már az utolsó két hétben hogy szerelmes vagyok, első két hétben csak szerettem.. Ma írta hogy visszamegy, kibékül jobb lesz így így akarja. Ennyit írtam: Menj vissza rá döbbensz még .. vigyázz magadra, tudod hogy egyszer velem leszel újból.. szeretlek. erre ő : TUDOM!:'( szeretlek ..!!
2010. dec. 3. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!