Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány nem tudja eldönten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nem tudja eldönteni hogy mit szeretne?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel kétszer háromszor randiztam de nemtudja eldönteni hogy mit szeretne, pedig meg is csókolt kézenfogva mentem vele utoljára. Erre tegnap: nem tudja mit akar.

Szerintetek miért és vajon mi lesz ebből...?


2010. dec. 3. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek miért és vajon mi lesz ebből...?"


- Hát, majd valamikor egy 14 éves lány. Aztán jóval később érett is lesz.


Én hanyagolnám, mert ez sosem fogja tudni, mit akar.

2010. dec. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Ez tény. Ne is éld bele magad a dologba.
2010. dec. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért van, mert jól esett neki az a kis fellángolás, de elmúlt és most nem tudja hogyan mondja el neked, hogy nem lesz belőle semmi. Még nem elég érett hozzá, hogy vállalja a felelősséget, mert jó vagy neki biztosítéknak.
2010. dec. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszadók, igazából én 15/f ős pedig 16/l de mindenkivel ezt csinálta állítólag meg azért jó dolog lehetett hogy elszédített :(
2010. dec. 3. 15:15
 5/6 anonim ***** válasza:
De miért kezdesz te egy olyan lánnyal bármit is, akiről mindenki tudja, hogy csak szédíti az embereket?
2010. dec. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most tudtam meg mai napon hogy ő ilyen és ez így pont szarul jött ki :S
2010. dec. 3. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!