Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti csak helyes pasikka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti csak helyes pasikkal jöttök össze?

Figyelt kérdés
Ugye, hogy nem csak a külső számít?Lányok válaszára vagyok kíváncsi.
2010. dec. 3. 12:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Szerintem 50-50%,külső is,belső is.De mivel nem kifordítva járnak az emberek,először mindenki a külsőről ítél.:)

Egyébként nekem Brad Pitt pont,hogy nem tetszik.:D

16/L

2010. dec. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Először a külsőt nézem meg, a belsőt úgyis csak utána ismerem meg. Szóval igen, számít a külső.
2010. dec. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ja és 26/N vagyok
2010. dec. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Nekem számít a külső.Nem tartom magam szép lánynak mert nem,de igen nagyon számít nekem a külső és a belső mégjobban..azért nem fogok végigmenni az utcán egy olyan fiúval aki nem tetszik,csak a belseje:S
2010. dec. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
jah és 17 vagyok és lány .. :) (előző vtaaam.)
2010. dec. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Mind szép és jó hogy számít a külső csakhogy nem a kérdésre válaszoltok! Nem, nem csak helyes pasikkal jövök össze (csak a saját nevembe tudok válaszolni), lehet hogy ami nekem helyes másnak ronda. Ízlés dolga szerintem.
2010. dec. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül, de arra vár mind. Még a legrondábbak is, elutasítják azt a 2 jelentkezőt, mert ők a legjóképűbbekre várnak. A személyiség is számít, de a külső nagyobb arányban van jelen.


A pénz meg szerintem relatív, nem hiszem, hogy olyan sok csaj vár el születésnapjára 200 000 forintos ajándékot, de az illető semmiképp ne legyen csóró, tehát nagyon szakadt ruha, meg hogy egy pizzát nem tud kifizetni. De az, hogy legyen saját autó meg ilyenek, az már inkább rétegigény.

2010. dec. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
egy ronda pasi a saját súlycsoportjánál keresgéljen :/ amúgy én szeretem, ha egy srác arca egy kicsit érdekes(nem átlagos, nem tökéletes), akik tetszettek a bnőm szerint, mint csúnyák voltak :D
2010. dec. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 15:58


Ezaz, másokkal szemben vannak elvárásaid, hogy szép legyen, de te magad is állítod, hogy te nem vagy szép... SZóval mással szemben elvársz, kérdés, hogy magaddal szemben mennyire!

2010. dec. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!