Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti csak helyes pasikka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti csak helyes pasikkal jöttök össze?

Figyelt kérdés
Ugye, hogy nem csak a külső számít?Lányok válaszára vagyok kíváncsi.
2010. dec. 3. 12:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Számít a vagyoni helyzet is. Főleg 20 év fölött.
2010. dec. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
az biztos:-)Egyébként kort és nemet is kérnék, de inkább lányok válaszát várom.Mert kedves első, szerintem te fiú vagy...
2010. dec. 3. 12:12
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
Nem biztos , hogy fiú... kb 3 lányismerősöm jut eszembe most csak így, akik ugyanúgy gondolkodnak mint az első.
2010. dec. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
55%
Ja, tényleg. Bocsi.
2010. dec. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
28%
Számít a vagyoni helyzet... szánalmas vagy!
2010. dec. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
De számít a külső, ha valaki nem jön be azzal nem jövök össze. Más kérdés hogy nekem rossz ízlésem van pasitéren, aki nekem tetszik az mások szerint vagy átlagos vagy ronda. :') 20L
2010. dec. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Te meg hülye.


Amúgy persze, hogy be kell jönnie neked, de ezt arra értettem, hogy csak olyan kinézetűek, mint mondjuk Brad Pitt?Vagy olyan, akire lehet, hogy mások azt mondják, hogy ronda, de neked mégis tetszik?

2010. dec. 3. 12:31
 8/19 A kérdező kommentje:
Egyébként képzeld el, hogy igenis számít a vagyoni helyzet.Olyan értelemben, hogy nem fogok egy csóró léhűtővel szóbaállni, ha megtehetem, hogy jobb életem legyen.ebben mi a rossz?
2010. dec. 3. 12:34
 9/19 anonim ***** válasza:

A külső is számít, meg a belső is! De mindenkinek más tetszik, pl egyik barátnőm áradozott az új pasijáról, hogy mennyire jóképű, de mennyire, istenem, ilyen tán nincs is... Már nagyon kíváncsi voltam, kicsit irigykedtem is, hogy így kifogta a tutit, aztán előrukkolt egy olyan alsókategóriás sráccal, hogy csak na :)

Azóta meg vagyok győződve róla, hogy mindenki tetszik valakinek. :)

Ja, és 26/L

2010. dec. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
nekem volt kifejezettem csúnya pasim,de hatalmas humora volt,jó fej volt és a szex is nagyon jó volt vele.
2010. dec. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!