Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha elbizonytalanod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha elbizonytalanodtam?

Figyelt kérdés
8 hónapja vagyok együtt a párommal. Az utóbbi 2 hétben egyre többet kérdezem magamtól, hogy tényleg szeretem-e? És igen, szeretem, de egyre több olyan pillanat van, mikor úgy érzem, nem mellette a helyem... 3. fél nincs, egyszerűen csak nem tudom. Néha nem szeretem:( Más is volt így? Mit tegyek? Várjak, gondolkozzak?
2010. dec. 2. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit szeretsz benne, mi az ami hiányzik, mit vársz egy kapcsolattól?
2010. dec. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igyál
2010. dec. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szeretem az egész embert, de nem szeretem, hogy már nem olyan, mint az elején. kevesebbet keres, bár ő szerinte mélyült a kapcsolat, de én nem így érzem.
2010. dec. 2. 23:48
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért keres kevesebbet, sok dolga van?

Szerintem mondd meg neki, hogy hiányzik neked nagyon és szeretnél többet lenni vele...Ha nem lehetséges, meg kell értened, hogy nem lehettek mindig együtt...Attól még szerethet téged! Imádhat téged!

2010. dec. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ugyan annyi dolga van, mint az elején...:/
2010. dec. 3. 00:33
 6/8 A kérdező kommentje:
Első 3-4 hónapban mindig hívott délben, minden nap találkoztunk, most meg este felhív, vagy én, ha épp van pénz a telón, és most is 2. napja nem láttam.. ok ez nem sok de áá... jó, hideg van, tél van, értem...
2010. dec. 3. 00:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ahányszor elbizonytalanodtam, mindig szakítás lett a vége.
2010. dec. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát most találkoztunk, és nagyon jó volt, mintha a régi lenne. Remélem így is marad:)
2010. dec. 3. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!