Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen a volt barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a volt barátom?

Figyelt kérdés

Most lesz 1hónapja, hogy szakított velem. Majdnem 2évig voltunk együtt, és ő szakított velem MSN-en!!!!, mert már nem szeretett.

A lényeg, hogy egy városban tanulunk, és a sulink is közel van egymáshoz. Szóval nincs olyan,hogy össze ne futnánk. Persze köszönni nem köszön, meg hátat fordít ahogy meglát,de azért még ő mondta, hogy azért majd ne gyilkoljam a szemeimmel ha rá nézek,és majd köszönni is lehet. Ő mondja?! Ezen a héten már minden nap összefutottunk. És nézegettem,hogy msn-en ilyeneket ír ki: szar érzés mikor látjuk egymást és egymás szemébe nézünk :/ ... Ma pedig rám ír msn-en az egyik haverja, hogy én hétvégén kavartam valakivel. Jó tudni mondom, senkivel nem kavartam. De hogy ő ezt hallotta, és hogy a volt barátom pedig már kételkedik,hogy biztos akkor össze vissza csaltam,mikor együtt voltunk. Hát SOHA nem csaltam volna meg. És most facebook-on a volt barátom beszélget az egyik haverjával(lány) hogy a volt barátom már depis állapotban van meg hogy kezd magába fordulni...és hogy csak egy szót mond hogy ki miatt...exem (vagyis én..) meg hogy már vagdossa is a kezét, és ezt nekem lehet köszönni. A csaj pedig jön azzal,hogy megöl ha meglát, meg hogy tönkretettem a volt barátomat nem is kicsit. Én tettem tönkre?! Amúgy mit foglalkozik velem, már semmi közünk nincs egymáshoz! Gondolom hogy most azért irkálja ezeket hogy vagdossa magát meg hogy depis, mert azthiszi hogy csaltam egész végig,csak mert hallott egy olyant,hogy most kavartam valakivel pénteken. Mikor egyik sem igaz!! Szóval a kérdésem,hogy miért ilyen? Hiányzok neki,vagy mi?


2010. dec. 2. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Az exed egy balf@sz....

Biztos azt várta hogy te még teperj utána, és modt sajnáltatja magát!


Ezek a pasik...:/

2010. dec. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen. Biztos nagyon unatkozhat, ha már vagdossa magát állítólag. Csak egyszer sikerülne igazából megvágnia magát az ilyen barmoknak, úgyis semmirekellők. Ne foglalkozz vele, mondd meg a rosszakaróidnak, hogy nem az ő dolguk, foglalkozzanak a saját kis megkeseredett életükkel, ne a tiétekkel. A srácnak meg mondd meg, hogy ő volt az, aki elhagyott, most felesleges ezt csinálnia, inkább kérjen bocsánatot és üljetek le beszélgetni, azzal többre menne. Szóval állj a sarkadra, ne hagyd magad!!!
2010. dec. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A célja ezzel az,h. bántson téged, mert nem rohansz utána! Ez egy pótcselekvés a részéről..Fel akarja hívni magára figyelmet, ő akar a központba lenni, és akit tud ellened fordít...ha nem foglalkozol a dologgal abbahagyja. És ne hidd el,h. vagdossa az ereit..ha meg valami emos, akkor ugy kell neki.

Fel a fejjel, majd elmúlik.

2010. dec. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem karácsonyra vegyél neki egy berettát.
2010. dec. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!