Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen más a viselkedése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen más a viselkedése élőben mint msn-en?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy sok fiú máshogy viselkedik msn-en,mint élőben,de rájuk általában az jellemző,hogy gép előtt a nagylegények, élőben pedig gyáva nyuszik. Az én barátom nem ilyen. Ő msn-en érzelgős, kedveskedős élőben pedig magabiztos, domináns. Suliban ismertem őt meg, és először elérhetetlenebbnek tűnt a férfias (néha beképzelt) stílusa miatt,de amikor msn-ezni kezdtünk rájöttem,hogy aranyos, érzelmes fiú. De akkor élőben miért mutatja magát nagylegénynek? Ő F/17 én L/16
2010. dec. 2. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:

keménynek mutatkozik, mert azt hiszi, így nem bánthatják annyira

Tipikus

2010. dec. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A szó elszáll, az írás megmarad. :)

És nem kell a szemedbe néznie.Így nem jön zavarba...

2010. dec. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert azt a képet látja, hogy a társadalom azt várja el tőle, hogy dominánsan, nagyképűen, néha agresszíven viselkedjen. Márpedig ő, annak ellenére hogy érzelmes, meg akar felelni a társadalmi elvárásoknak (ez most konkrétan a vele egykorúak, azaz az osztálytárs fiúinak elvárásai, akik az érzelgős stílust megszólják, lenézik), és mivel meg akar felelni, elnyomja az igazi valóját, hogy ne rekesszék ki.


MSN-en, a kettőtök beszélgetését senki nem látja, nem hallja, ezért ott meg tud nyílni, meg tudja mutatni milyen ő valójában.

2010. dec. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki! Mindenki irigykedik Rád gondolom, hogy egy vagány sráccal jársz, de Te tudod, hogy valójában milyen érzelmes is. Ilyennek kéne lenni (szerintem) a pasiknak. Kemény, védje meg a nejét, a családját, aztán este bújjon oda a feleségéhez és mondja el neki, hogy mi bánotta őt a munkahelyén...
2010. dec. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Inkább az a furcsa hogy, mert az ilyenekre buktok ti lányok.


Ha élőben is érzelgős, kedveskedős lenne és nem tudná eladni magát mint alfa hím, akkor le se tojnák. Normálisból van sok, az minek... az ilyen tehetséges színész palánták a sikeresek, mint a te pasid. Egyszerűen szereted ha át tudnak verni.

2010. dec. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ez genetika... az alfa hímeknek kell örökíteni a génjeiket.. a puhányok meg jó, ha kihullanak...:D Ezt az előzőnek írtam... Én is annak örülök, ha a kisfiam nem bömböl hisztisen mások előtt. Otthon odabújhat hozzám, ahogy a férjem is. Megkapnak minden szeretetet.

Én azért úgy veszem észre (pedagógusként), hogy a magabiztos, domináns fiúk majd férfiak a kiegyensúlyozottabbak. Aztán otthon meg megnyílnak (szülőktől hallom és az itthoni hímek is ezt teszik), ami szintén természetes és nagyon örülök is neki.

2010. dec. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!