Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek? Segítség!

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, már kb egy éve nincs barátom. Eléggé komplikált volt az életem az utóbbi egy évben, de szerencsére már minden rendben van. Nagyon szeretnék már barátot. Hol tudnék ismerkedni?
2010. dec. 2. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
BAráti körödben nézelődj, ha vannak barátaid akkor járj el velük bulizni.
2010. dec. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Timi: ) ***** válasza:
Én netes társkeresőn ismertem meg a párom,nekem bevált,esetleg próbáld meg te is.(nem gagyi oldalakra gondoltam).Sok sikert!
2010. dec. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a randivonal.hu nagyon bejött. De csak ha fizetsz havi 1400 forintot, valami regisztrációs díjnak. Innan látják a pasik, hogy komolyan veszed a dolgot, és neked is olyak írnak, akik normálisabbak. Fontos egy jó adatlap, szexi képpel és őszíntén leírni, hogy mit vársz a fickótól. (Időeltöltés vagy esetleg babában, férjben gondolkozol.) Én speciel egyetemről, munkahelyről is vadásztam be pasikat, de sajna egyik sem volt olyan úriember, mint akikkel randivonalon találkoztam. Az persze más kérdés, hogy általában nem jöttek be a pasik külsőre, mert sokszor csalafinta volt a fotó. Aztán végül már leírtam, hogy csak sportos, diplomás és igényes pasikat keresek és férjhez szeretnék menni és kisbabát mihamarább... erre alig írtak, de köztük volt a férjem. Aki jóképű, okos, humoros, igényes... Ez volt másfél éve. Azóta házasság és egy 11 hetes kisbaba az "eredmény.":)
2010. dec. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

kösz a válaszokat

utolsónak szívből gratulálok!:)

2010. dec. 2. 13:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztonságosabb,ha ismerős ismerőse az illető, és nem vadidegen, akivel esetleg randevúzol majd. Horror sztorikat hallani a vakrandikról...
2010. dec. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!